2737
2734
عنوان

ازدواج اجباری😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 11916 بازدید | 107 پست

خیلی سخته...دهن خالتو جر بده....خودتم نکش به پسره بگو بابام بزور منو میده ب تو..ابزار اونم در جریان باشه اگه اینقد عوضیه که بگه اشکال نداره کاریش نمیشه کرد ازدواج کن مهرش به دلت میفته ایشالا..اگه هم رفت که فبها

خیابان پاییز 🍂 کوچه مهر❤ پلاک ۵ 😄                                                                                                   قسم به تین و عنکبوت به مرغ باغ ملکوت                      ازته دل برات بگم دنیا فدای تارموت❤                                                                                                       غصه نخور دیووووونه 😄       کی دیده شب بمونه؟😍                                                                                   بالاخره همه چی درست میشه 😔  درستم نشد تموم که میشه                                                                                         💔ازبخت بدم آینه فروش شهر کوران شدم💔😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخخخ تو رووووحد پکیدم از خنده

آخه جدید بود برام 😅😅

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
زیاد چیزی نمیدونم ولی دوستاش میگفتن رفتهههه اونجا مردم همه رویاهام چی شدددد پس اینده ای که باهاش توی ...

عزيزم اگر قرار بود هركس بخاطر مشكلاتي كه براش پيش مياد درجا خودشو بكشه كه الان بجاي ادم بايد ارواح روي كره زمين زندگي ميكرد.ماشاالله عاقلي عقل داري بشين درست و حسابي فكر كن يه تصميم درست بگير. اون كه ديگه رفته دنبال هدفش اگر واقعا دوستت داشت از زير سنگ هم شده بود ازت خبري ميگرفت يا حداقل رفتنشو عقب مينداخت. نبايد بخاطر همچين ادمي حق زندگي رو از خودت بگيري كه.

خداياشكرت....❤️ 
2728

اولا....با پدرت قشنگ بشین صحبت کن،دخترشی بالاخره...با احترام،خیلی موجه،قول بده دیگه چیزی پیش نیاد که اذیتش کنه

دوما...خودکشی چیه😬

سوما....رو خودت کار کن،یار بگیر دل نبندی الکی... ببین طرف چه آدمِ بوقی بوده،سعی م نکرده پیدات کنه....حیف تو و احساست....

بنظرت اون پسر اگه واقعا میخواستت اینطوری نمیرفت وسراغی ازت میکرفت منم شرایطتو داشتم بذار زمان بگذره وکسی را واسطه کن که درستو ادامه بدی وسعی کن اعتماد خانوادتو بدست بیاری سخته ولی غیرممکن نیست خودکشی راه حل نیست کار ادمای ترسو قوی باش قرار نیست مردا باعًث بشن ما زنا اینقدر دربرابرشون خورد بشیم

2738

من درك نميكنم واقعا..دخترا اقد ساده ان و زود گول ميخورن يا پسرا اقد پست و نامردن و سواستفاده گر يا هر دو🤔🤔🤔

یِکاری کردی با من که یِجوری شَم،    یِکار کردی چِشات تمومِ عالَم شه                                      یِکار کردی بگم بی تو نمیتونَم،     یِکار کردی دِلَم از ریشه آدم شه      شُدی  قلب و تَن و روحَم،   شُدی بال و پَر و جونَم،     شُدی همه ی منظورَم.                                                                                                                                                         شُدی گرمایِ این خونَم،     شُدی هرچی که میدونم و رو هر صحبتِت زومَم

با پدرت صحبت كن يا با يكي كه پدرت حرفشو قبول داره صحبت كن توجيشون كن كه كاري نكردي و فقط باش حرف ميزدي جلوشونم نگو كه رفته بگو من نميرم باهاش و برام اهميتي نداره ولي تن ب ازدواجه اجباري نده شده يه ماه تو اتاق خودتو حبس كن غذا نخور اما اينكارو نكن

ازدواج زورکی نمیشه که!!عقد اجباری باطله اصلا مامانت چی میگه؟کسی هست که رو پدرت نفوذ داشته باشه باها ...

مامانم میگفت تا نریم معاینه حرفتو باور نمیکنم چه جوری ازت دفاع کنم 😫😫😫

اینی که قراره باهاش ازدواج کنی خیلی رک و پوست کنده بگو من قصد ازدواج ندارم به اصرار خانوادم قراره باهات ازدواج کنم. پس لطفا خودت منصرف شو 😒

به عنوان یه عضو از جامعه نینی سایتی و جامعه ایران مخالفتمو از ازدواج در سن زیر ۱۸ سال اعلام میکنم و هر جا صحبتی در این مورد باشه ساکت نمیمونم. همونطور که حجاب من که یک مسئله شخصیه از نظر شما به شما و شوشو! هاتونو جامعه و قایق و کشتی و این حرفا مربوط میشه ازدواج شما در سن پایین که تبعات زیادی در جامعه داره ، جدا از دلسوزی به منم مربوط میشه. حداقل در سن قانونی ازدواج کنین! برنگردین به صد سال قبلو قبل ترش. از یک کار اشتباه دفاع و تبلیغ نکنین! مثال نقض نیارین که فلانی خوشبخته فلانی اندازه ۴۰ ساله ها میفهمه. کار اشتباه اشتباهه   حتی اگه خوشبختم بشید خیلی چیزا رو از دست دادین و خیلی مسوولیت هایی که مناسب سنتون نبوده رو دوشتونه.   
مامانم میگفت تا نریم معاینه حرفتو باور نمیکنم چه جوری ازت دفاع کنم 😫😫😫

ای وای

چرا همشون باهم پارانویا گرفتن 😐 مگه واگیرداره

اینی که قراره باهاش ازدواج کنی خیلی رک و پوست کنده بگو من قصد ازدواج ندارم به اصرار خانوادم قراره با ...

خودش میدونههه خیلی عوضیه اون روز تو خیابون دیدمش گفتم همه چیو گفت مشکل تو  باباته برو با خودش حل کن