2737
2739
بچه ها منو دکتر تو مطب سونو کرد عکس نداد حسودیم میشه بهتون عکس دارید . 😑😣

خخخخ اخهي من بار اول ديدمش انقد ذوق كردم همش سه ميل هس دقييقا شبيه تخمه هس،،،،

پسرم 👑سرم
اي خدااااا هههه فك كنم پسمله نازي،،،،كدوم سمتتت بود اون اوايل؟

قربونت😁 راستش نمیدونم از کجا معلوم میشه من فقط الان سمت چپ شکمم ی چیزی حس میکنم نمیدونم خودشه یا نه😁😁

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ههه مال شما فك كنم پسره اخه ميگن پسر سمت چپه

هههه خوبه پس پسر شد همش غصه دماغشو میخوردم برا پسر اونقدرا مشخص نیست 😁😁 عین باباش میشه راست میگن ایرانیا اول دماغ بودن بعد دست و پا در اوردن😂😂😂

دختر خوشگلم😘😍 بی صبرانه منتظر اومدنتم گلکم👶👧 الهی همه باردارا به سلامتی زایمان کنن بچشون سالم و صالح خوشگل باشه🤗 خدا ان شاءالله دامن همه ی منتظرا رو سبز کنه باردار بشن الهی آمین🙏  
2740
نهايتش عمل ميكنه خخخ😂😂😂

نه بابا شوهرم عمرا بزاره میگه دست نبر تو کار خدا همینجوری قشنگه تازه اون موقع فکر کنم عمل دماغ بیست سی میلیون بشه😁

نه بابا شوهرم عمرا بزاره میگه دست نبر تو کار خدا همینجوری قشنگه تازه اون موقع فکر کنم عمل دماغ بیست ...

اره بخدا هههه ميشه علايمت بگي؟؟؟من سر ساعت خاصي تب ميكنم ديگه علايمي ندارم گاهي انگشت پام يخ ميشه  بيشترم خابم ميا

پسرم 👑سرم
اره بخدا هههه ميشه علايمت بگي؟؟؟من سر ساعت خاصي تب ميكنم ديگه علايمي ندارم گاهي انگشت پام يخ ميشه &n ...

من حالت تهوع شدید دارم سوزش معده ویارم بیشتر ترشی جات و تندی بود من از اول خوابالو بودم الان بدتر شدم بعضی وقتا نفس ک میکشم سمت چپم ی جوری میشه یا استرس میگیرم تند میدوعم اینا دیگه ویار خاصی ندارم😁

كي ميري سونوجنسيت 

18 هفته تا 22 اینا بود فک کنم بین این هفته ها میرم

2706