2733
2734
پس جایی ک کامل سایه باشه 

اره منم قبلا تو سایه گذاشته بودمش ولی افتاب اصلا بهش نمیخورد گذاشتمش تو افتاب و یه پارچه نازک باز بالاش مینداختم تا نور مستقیم نخوره تازه پر گل شده فک کنم باز باید ببرمش تو سایه موندم چیکار کنم

میشه بپرسم چجوری ازش مراقبت میکنی؟  منم یدونه از اینا داشتم زود خراب شد چقد آب میدی بهش

عاااشق آبه من یروز درمیون بهش آب میدم.

تو سایه هم باسه برگهاش درشت تر میشن.

خدای بزرگ ومهربون هزاااااااران مرتبه شکرت که چون تو خواستی همه غیرممکن ها برام ممکن  شد😍😍😍😍😍 لطفا برای سلامتی همه نینی ها دعا کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هفته ای 2 بار آب میدم گاهی اوقات 3 بار تو حیاط تو سایه بود کلا اما گل نمیداد 20 روزه گذاشتمش تو افتا ...

همه گل ها رو هفته ای دوبار آب بدی کافیه؟ آخه من هر روز آب میدم به همشون

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
2728
اره منم قبلا تو سایه گذاشته بودمش ولی افتاب اصلا بهش نمیخورد گذاشتمش تو افتاب و یه پارچه نازک باز با ...

جایی بزارش که فقط چند ساعت از روز افتاب روش باشه

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀
2738
هر روز  خیلی زیاده ریششون میپوسه باید هر وقت خاکش خشک شد آب بدی عزیزم

آهان مرسی عزیزم

پسر یعنی یه اتاق پر از اسلحه و توپ و ماشین اسباب بازی  پسر یعنی دوچرخه سواری بدون ترس پسر یعنی یه کمد کفش و کلاه و لباس اسپرت  پسر یعنی کراوات و پاپیون کت کوچیک مردونه  پسر یعنی بوی مردانگی در حین کودکی  پسر یعنی یه نمونه کپی شده سایز کوچیک از عشقت  پسر یعنی تکیه گاه مادر  پسر یعنی امید آینده پدر  پسر یعنی ولی عهد خونه  من و بابایی عااااااااشقتیم شاهزاده کوچولوی من
همه گل ها رو هفته ای دوبار آب بدی کافیه؟ آخه من هر روز آب میدم به همشون

هر روز😲. بستگی داره بعضی هاشون دوهفته یه بار.بعضی هفته یک بار بعضی هم یک روز در میون

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀
هر روز😲. بستگی داره بعضی هاشون دوهفته یه بار.بعضی هفته یک بار بعضی هم یک روز در میون

از دوست داشتن زیاده مثلا میخوام حسابی بهشون رسیده باشم:-)

2706