2733
2734
عنوان

بهترین مرکز لیزر موهای زائد

59649 بازدید | 76 پست

سلام.من میخوام برم لیزر   واقعا از دست موهای زائد خسته شدم . من تهرانم و دنبال یه مرکز لیزر خیلی خوب میگردم که فقط پول الکی نگیره...دستگاهش خوب باشه ..اگه تجربه دارید ممنون میشم راهنماییم کنید.  

من به این دنیا اومدم تا شاد زندگی کنم  

صدف بيوتي ميكفت عرفان خوبه

منم چند جا رفتم  فايده نداشته 

ميخوام جمع كنم بيام تهران عرفان

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من این هفته میخوام برم

البته فقط کنار صورت و پشت لب

از بس میگن عوارض داره میترسم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2728
من این هفته میخوام برم البته فقط کنار صورت و پشت لب از بس میگن عوارض داره میترسم

دروغه توی لیزر اگه دستگاه خوب باشه مثل الکساندرایت مهم تبحر پزشکه هیچ عارضه نمیده اگه پزشک خوب باشه

دروغه توی لیزر اگه دستگاه خوب باشه مثل الکساندرایت مهم تبحر پزشکه هیچ عارضه نمیده اگه پزشک خوب باشه

نمیدونم اسم دستگاهشو قط همه میگن این بهترینه تو شهرمون

من تهران نیستم

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!

منم سه جلسس میرم برای صورت و یک جلسه برای بدنم . دستگاهش الکساندرایته .فعلا راضی بودم . درد و سوزش نداره . خدا کنه خوب جواب بگیرم .خسته شده بودم . لصصلا صورتمو ریخته بود بهم 

وقتی همه بگیم مملکت با حرکت من ی نفر درست نمیشه نباید توقعم داشته باشیم ک جهان اول و دوم باشیم ...من اگه اب استفاده نکنم درست میییشه ؟؟؟ من اگه ماشین نخرم درست میشه؟؟؟ من اگه طلا نخرم درست میشه ؟؟؟ من اگه اشغال نریزم محیط زیست مشکلش حل میشه؟ من اگه کتاب بخونم فهم مملکت میره بالا؟؟؟ من ی نفر اگه راهنما بزنم همممه مشکلات راهنمایی رانندگی حل میشه ؟؟؟؟ هممممش همممینجوری حرف میزنیم ...این من منا میلیون ها منه
2738
بیمارستان عرفان؟؟

كلينيك عرفان

اينستا بزن پيجش ادرسش هست

کاربر عزیز اگه ناراحت میشی رپلایت کنم رپلای دونتو ببند....  یا یه گوشه تو امضات بنویس رپلای نکنین 😵😵😵.   فک میکنی خیلی شاخی رپلایت میکنی بعد میگی باشما نبودم         نخیر نظر دادی باید جواب بشنوی دیر اومدی نخوا زود بری😵شاید برا همین کاراته که اینجایی

ر

تزریق ژل و هایفوتراپی و لیزر مو در کلینیک پوست و لیزر ادونیس

پلاسماجت در کلينيک زيبايي ادونيس
قيمتهاي پلاسماجت براي نواحي مختلف :
بلفاروپلاستي 450 هزار تومان
رفع چروک زير و کنار چشم 350 هزار تومان
رفع خطوط بالا و دور لب 250 هزار تومانساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

سلام دوست عزیز.

من مرکز لیزر برکه تهران قلهک شریعتی رفتم برای لیزر موهای زائد. عالی بود و از نظر هزینه خیلی کمتر از کلینیک های دیگه و تخفیف هاش درست حسابی هست نه الکی. دستگاه لیزرشون بهترین دستگاه هست: اسکلپیون مدیواستار مال یه شرکت معتبر و معروف تو آلمان که نسبت به تمام لیزرهای قبلی کلی مزایا داره. لیزرهای دیگه الکل می زنن ولی این یکی سلفون یه بار مصرف روی پوست و روی هندپیس لیزر می زنن که خیلی بهاشتی هست و دیگه میکروبا از یکی به یکی دیگه منتقل نمیشن. دوم اینکه با اسکلپیون تعداد جلسه ها لیزرتون خیلی کمتره و بنابراین پول کمتری میدین چون سریعتر موهای زائد رو از بین می بره. سوم اینکه ریشه موی زائد رو می خشکونه و عروق تغذیه کننده موها رو غیرفعال می کنه نه فقط خود رنگدانه رو (بر خلاف لیزرهای قبلی). چهارم اینکه بر خلاف یلزرهای قبلی برای همه نوع پوست و مویی از روشن گرفته تا موی نازک و کرکی و پوستای تیره خیلی خوب جواب داده. 

من این مرکز رو با سرچ توی سایت تهران اسکین (یه سایت تخصصی مخصوص پوست مو لیزر و جوانسازی) پیدا کردم. شعبه های دیگه سرتاسر تهران و خیلی شهرستان ها رو دارن که شنیدم کارشون با نظارت هست و. مثلا تو اصفهان یه دکتر مهسا سعیدیان دارن که خیلی به روز باسواده و همه ازش راضی هستن. مرکز برکه دکترش متخصص جراح هم هست و انواع روش های جوانسازی پوست رو یم دونه.

شماره تلفن برکه: 09027610748

021-22612108

برا قیمت ها هم خود سایت زده کافیه اسم تهران اسکین رو تو گوگل بنویسین و یه اینتر بزنین میاره

اینستاگرامش هم berkelyzerr

من تنها سایتی که دیدم اینقد مطلباش تخصصی و علمی و در عین حال همگانی و قابل فهم سایت پوست و مو و لیزر و جوانسازی تهران اسکین هست

شماره تلفن برکه: 09027610748

021-22612108

برا قیمت ها هم خود سایت زده کافیه اسم تهران اسکین رو تو گوگل بنویسین و یه اینتر بزنین میاره

اینستاگرامش هم berkelyzerr

بهترین مرکز لیزر تو تهران مهرگان من رفتم برای صورتم خود دکتر متخصص انجام داد وخعلی خوب بود اما فقط هزینه هاش نسبت به جاهای دیگه یه کم بالاس ولی ارزش داره .و بدترین مرکز لیزر تو تهران همین تهران اسکین هست یا برکه .من تجربه داشتم .بالاتر از مترو قلهک بود.کوچه امامزاده.برای اولین رفته بودم و پشیمون شدم چون پوستم رو سوزوند .اصلا خوب نبود حتی یه دکتر عادی هم اونجا نبود .کار بلد نبودن خلاصه .

کلینیک لیزر موهای زائد کلاریون اسکین از بهترین مراکز لیزر در تهران میباشد که قیمت و تخفیف هایی که به متقاضیان لیزر موهای زائد ارائه میکند بسیار مناسب است برای مشاهده خدمات این مرکز به سایت کلاریون اسکین مراجعه نمایید.

2706