2733
2739
عنوان

خوب شدن درد بخیه سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 33867 بازدید | 48 پست
خانوماي پر ادعايي كه ميگن سزارين ميشيم راحته و بيان ببينن😐

چه تلخ صحبت ميكنى من خودم سر سقطم  پنج روز بيمارستان بسترى بودم و دكترا ميگفتن چند برابر درد زايمان طبيعى بهت درد داديم و دهانه ى رحمم باز نشد و آخر مجبور به سزارين شدم براى جنين ١٤ هفته اى. ولى زمان به عقب برگرده صد در صد مستقيم ميرم سزارين چون عذاب دنيا و آخرت رو با طبيعى كشيدم تا دم مرگ رفتم. شرايط هركس فرق داره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره درد داره ۷ لایه شکمت برش خورده دیگه شیاف دیفلفناک دکترت داده؟

بله میزارم 

خدایا تقدیر مرا خیر بنویس آنگونه که آنچه را تو دیر میخواهی من زود نخواهم و آنچه را تو زود میخواهی من دیر نخواهم
من کلا شکمم رو نبستم خدارو شکر جمع شد همش فقط این ترکهای کوفتی خیلی بد جلوه میده

دیگ ترکها موندگار باربی جان

خداروشکر شکمت زود جمع شد

منم یبار سز شدم شکمم زود جمع شد

خداکنه بعد این زایمانمم هیکلم زود برگرده

یا امیرالمومنین علی علیه السلام
2731
اصلا استراحت ندارم کلا شاید سه ساعت بتونم بخوابم بچم خیلی گریه میکنه

من که پدرم دراومده بود

بی خوابی و ...

استراحتم کم بود و زیاد دولا و راست شدم

باعث شد بخیه هام التهاب پیدا کنه و دکتر قرص داد

عزیزم فقط بهت بگم این روزای سخت هم میگذره

کاش اینایی که میخوان آدم رو به زور ببرن بهشت زودتر بمیرن برن بهشت😒
من که پدرم دراومده بود بی خوابی و ... استراحتم کم بود و زیاد دولا و راست سد باعث شد بخیه هام الته ...

انه شاالله فقط بگذره

خدایا تقدیر مرا خیر بنویس آنگونه که آنچه را تو دیر میخواهی من زود نخواهم و آنچه را تو زود میخواهی من دیر نخواهم
2738
دیگ ترکها موندگار باربی جان خداروشکر شکمت زود جمع شد منم یبار سز شدم شکمم زود جمع شد خداکنه بعد ا ...

ایشالله این بار هم‌جمع میشه

حتما شیر خودتو بده

باعث زود جمع شدم نشکم و رحم میشه

ایشالله این بار هم‌جمع میشه حتما شیر خودتو بده باعث زود جمع شدم نشکم و رحم میشه

ممنون

انشاالله

خیلی از زایمان ترس دارم کابوس واسم والا

سز قبلیم خیلی درد و سوزش بخیه داشتم

یا امیرالمومنین علی علیه السلام

تازه عمل شدی چه انتظاری داری تا ده روز کم و بیش درد هس هر روز کمتر میشه شیاف بزار واسه دردت

من یه ماهه سزارین شدم دردی ندارم فقط گاهی جای بخیه میسوزه که دکترم گفت طبیعیه بیشترم مواقعی که شکممو میبندم 

يــه دخـــــتر دارم شــ😊ـا نــداره صــــــورتی داره مــ🌛ــا نـداره از خوشــــگلی تا نــداره😍😍😍😍 
ممنون انشاالله خیلی از زایمان ترس دارم کابوس واسم والا سز قبلیم خیلی درد و سوزش بخیه داشتم

ننرس گلم‌ میگن کلا دومی هه چیزش راحته تره

خانوماي پر ادعايي كه ميگن سزارين ميشيم راحته و بيان ببينن😐

من سزارین کردم خیلی برام راحت بود همون روز تو بیمارستان بلند شدم راه رفتم دستشویی رفتم حتی از توالت فرنگی هم استفاده نکردم به نظرم بستگی به طرف داره