2733
2734
عنوان

خاطره زایمانتون و اتاق درد طبیعی و سزارین

| مشاهده متن کامل بحث + 10147 بازدید | 304 پست

خانوما ببخشید یه سوال 😂😂😂

میگن تو زایمان طبیعی دور روز مونده به زایمان میگن چیزی نخور تا روده ها خالی باشه موقع زور زدن ببخشیدا.... چیزی بیرون نیاد....

خب...این اوکی...ولی حالا اگه یکی زودتر از موعد زایمان کنه چی؟؟؟کسی بوده این جوری باشه؟؟؟

راه حلش چیه اون موقع....چون من از الان تصمیم دارم وقتی باردار شدم طبیعی زایمان کنم....

همش استرس اینو دارم....یعنی اصلا دردش برام مهم نیستا....فقط این مورد خیلی اذیم میکنه 😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هم تختیم هی کمپوت زردآلو میخورد تا زودتر شکمش کار کنه مرخصش کنن. واااااای بدجور به اسهال افتاده بود با شکم پر بخیه همش تو دستشویی بود.‌آی من بهش خندیدم که بعد از یه ساعت خودم به این مشکل دچار شدم

تصمیم گرفتم دیگه اول به کارهام برسم بعد بیام نی نی سایت😖😄
2728
2740
خانوما ببخشید یه سوال 😂😂😂 میگن تو زایمان طبیعی دور روز مونده به زایمان میگن چیزی نخور تا روده ها ...

ببین اتفاقا مال منم ناگهانی شد . هیچی اصلا اون موقع نباید خودتو به خاطر چیزی ناراحت کنی . خیلی طبیعیه . ماما هم زیاد دیدن از این صحنه ها . اونجا فقط باید به زایمان خوب و بغل کردن بچه ت فکر کنی . 

من خیلی دلم میخواست سزارین شم پول دادم روانپزشک برام سزارین نوشت ساعت ۶ نوبت داشتم ۸ شب دردام اومد سراغم نمیدونستم زایمان تموم شب و توی حمام بودم زیر دوش گرم  اون آخریا که دردا با فاصله کم بود و زیاد رفتم بیمارستان فکر میکردم تا ۶ دووم میارم ساعت۲ زایمان طبیعی کردم چون ۹ سانت باز شده بودم ...گفتم زایمان طبیعی نمیکنم و فحششون میدادم نی نی به دنیا اومد ۱۵ دقیقم نشد ...وای خدا انقد از زایمان میترسیدم اما اونقد ترسناک نبود ...تنها خواهشی ک از خانوما باردار دارم اینه که به حرف کسی اهمیت ندن چون زایمان ترس نداره و اینکه درد رو توی خونه بکشن بعد برن بیمارستان با آمپول فشار نرن

خانوما ببخشید یه سوال 😂😂😂 میگن تو زایمان طبیعی دور روز مونده به زایمان میگن چیزی نخور تا روده ها ...

موقع زایمان ماما بهت میگه یه طوری زور بزن که ازت مدفوع خارج بشه

نگران نباش واسه اونا طبیعیه

اینقدری که نی نی سایت تو از بین بردن قبح خیانت مردان موفق عمل کرده صدا سیما نتونسته
2706