2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جذاب بودن، به میزان خیلی کمی به شکل صورت و اجزای صورتت ربط داره.

خیلی از خواننده ها و هنرپیشه های داخلی و خارجی رو می تونی پیدا کنی که واقعا صورت خاص و قشنگی ندارن. ولی به خودشون می رسن و اعتماد به نفس دارن.

باید مدل مویی که بهت میاد رو پیدا کنی. آرایشی که بهت میاد رو پیدا کنی. مدلای مختلف رو امتحان کن. به خودت برس. لبخند بزن. مراقب سلامتی پوست و مو و دندونات باش. اینا خیلی موثر هستن.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2731

عزیزم‌این حرفو نزن ‌. مگه‌میشه خدا چیزی رو زشت خلق کنه ! 

هرکس یه قیافه ای داره و باید شکرگذارش باشه . 

من از خانوم‌سوسن پرور خوشم‌نمیومد‌و همش‌میگفتم با این قیافه چطور بازیگر شده ولی وقتی مصاحبه های خودشونو خوندم‌که میگفت خیلی از قیافم راضی ام و شاکرم با اینکه بابتش خیلی فحش میخورم‌.حتئ ذره ای هم آرایش نمیکنه و همه‌عکسای پیجش بدون آرایشه . واقعا اعتماد به نفسشو تحسین کردم 

کی فکرشو میکرد یه روزی حرفامونو به آدمایی بزنیم که هیچ وقت ندیدیمشون...
من دماغم بزرگترین عیب صورتمه با جای جوش که اونا دارن کم کم ردشون میره  ولی دماغم امیدی بهش ندا ...

مهم ترین ملاک چشمه دماغ فقط ده درصد تاثیر داره

2738
منم شوهرم اصلا بامن معاشقه نداره میگم نکنه چون ازقیافم خوشش نمیاد اینکارو میکنه  ن نگاهی ن نوا ...

آرایش کن خب. همیشه هم خوشبو باش. معمولا اکثر ما قیافه هامون با آرایش خیلی عوض میشه یا جذاب میشه

#محسن_شکاری 🖤🖤 #Mohsenshekari 
2706