2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره حتما میرم...چون ی مدتم عفونت خیلی شدید داشتم حدس میزنم بستس

ایشاللهکه بسته نیست و این ماه باردار شدی.

الهی هیچ راه نجاتی نداشته باشی                                              وقتی غرق در خوشبختی هستی😍
2728
قبل از زمان پریود فهمیدی بارداری ؟چن روز بعد از آمپول بی بی چک درست نشون میده؟

من فقط ی بار نزدیکی داشتم، 12 ساعت بعد آمپول. 

34 ساعت بعدش درد شدید تخمک گذاری داشتم! 

دیگه شوهرم نبود... 

واسه همین خیلی نا امید بودم، از 4 روز قبل پری تا یه روز بعدش دل‌درد شدید پریود داشتم

روز 15 بعد آمپول بیبی چک مثبت شد! 4 روز مونده بود به موعد پریودم

بعد روز 16، 17 و 18 که موعدم بود گذاشتم هرروز پررنگ تر میشد!  همون روز پریود آزمایش دادم بتام 149 بود

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘

یه هفته بعد موعدم هم دوتا خط بیبی چکم پررنگ و مثل هم شد! 

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2738
سلام عزیزم مبارکه..گلم قبل از  روزپونزده هم بی بی زده بودی؟؟منفی بود؟؟

روز 7 ی نواری داشتم زدم مارم سرتین

کلا منفی بود

البته من یه دونه 5000 زدم فقط

من که مردم و زنده شدم از درد تخمدان!  کلومیفن خورده بودم فولی هام بزرگ بود

یاردارشدید؟

منم پنج روز پیش زدم،فرداش درد زیادی داشتم،بعدش خوب شد.

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=927358
یاردارشدید؟ منم پنج روز پیش زدم،فرداش درد زیادی داشتم،بعدش خوب شد.

آره عزیزم! انشاالله که شمام جواب گرفته باشید

عهههه مبارکهههههه من 11 خرداد موعدپریدمه،باید صبر کنم

ممنون!  

2706