2737
2739
عنوان

بیاین از بدترین سوتی هایی که دادین بگیم😖یه سوتی دادم میخوام بگم😖

| مشاهده متن کامل بحث + 89952 بازدید | 757 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو روز عقد خواستم با استفاده اس ام اس ب دوستم پیام بدم ببینم همون بار اول بله بگم یا کمی ناز کنم بعد سه بار بگم ک اشتباهی برا شوهرم فرستادم و قتی شوهرم پیام دید با تمسخر گفت اشتباه نفرستادین منم با پر رویی کامل خواستم امتحان نت کنم وقطع کرد دوباره خواستم برا دوستم جریانو بگم ک باز اشتباهی براشون فرستادم ودیعه هیچ  

2728
من تو روز عقد خواستم با استفاده اس ام اس ب دوستم پیام بدم ببینم همون بار اول بله بگم یا کمی ناز کنم ...

وایییی😂😂😂

لابد سالگرد عقدتون کلی باهاش میخندین😀 عشقتون پایدار😍❤

هر کسی از ظن خود شد یار من/ از درون من نجست اسرار من...
2738

وایی سوتی من افتصاحه من و پسر خالم قبلا همو دوست داشتیم نشد بهم برییم ولی قصدمون ازدواج بود ی روز خالم گفت اسم دختر رصا رو میخام بزارم رز منم برگشتم تو جمعی ک حدود ده تا پسرای فامیل دخترای فامیل بودن گفتم من دوست ندارم اسم دخترمو رز بزارم 

مجردم  تیکر رسیدن ب ارزومه....
  ی بار تو عروسی ب جا اینکه دست داداشمو بگیرم دست دوست پسرخالمو گرفتم بهشم چسپیده بودم می ...

😅😅😅

واکنش اون چی بود؟بخیر گذشت؟😬😀

وایی سوتی من افتصاحه من و پسر خالم قبلا همو دوست داشتیم نشد بهم برییم ولی قصدمون ازدواج بود ی روز خا ...

قشنگ لو دادی خودتو😂

اخر بهم رسیدین؟😍

خواهرم تو خونه تکوني عید از چهارپایه افتاد پاندول پاش آسیب دید فرداش کلی مهمون اومدن عیادت من پیش همه گفتم کاندومش پاره شده 

نمیدونستم دارم اشتباه میگم هی تکرار میکردم اون کلمه رو البته اون موقع نمیدونستم کاندوم چيه

مامانم صدام کرد آشپزخونه چندتا نیشگون ازم گرفت گفت لازم نکرده بیای پذیرایی همینجا بتمرگ

باید بجای قهر کردن باهم حرف بزنیم من ایمان دارم کلمه ها قدرت دارن تا کوه را جابجا کنند حرف زدن فاصله ها را ازبین میبرد وما را به یکدیگر نزدیکتر ميکن
2706