2733
2739
عنوان

طلوعم، به دعای تک تکتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 25 پست
طلوع جان ان شاالله كه به خواستت برسي ميشه از داروهات بگي منم قرار بود انتقال بدم ولي روز اخر گفتن ...

عزیزم منم پنج بار سیکل انتقالم کنسل شد تا این ماه شرایط فراهم شد به لطف خدا.

روزی چهارتا استرادیول، دوتا آمپول هپارین، کرم اکوئین واژینال، فرتیل سی ام روزی دوتا، با یه قرص ضد انعقاد دیگه که اسمش خاطرم نیست.

شما هم ان شاءالله درست میشه

خدایا شکرت بخاطر گل بهشتی که بهم دادی...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم منم پنج بار سیکل انتقالم کنسل شد تا این ماه شرایط فراهم شد به لطف خدا. روزی چهارتا استرادیول، ...

ميشه دليل كنسل شدن انتقالهاتو هم بگي؟ و اينكه دكتر بعدش چه تغييراتي تو داروها داده

راستش من از بعد فريز جنين اطلاعات ندارم

واسه همين نميدونم چكارهايي بايد انجام بدم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
2731
ميشه دليل كنسل شدن انتقالهاتو هم بگي؟ و اينكه دكتر بعدش چه تغييراتي تو داروها داده راستش من از بعد ...

منم اندومترم خوب نبود، باید سه لایه باشه، برای من نمیشد، استرادیول خورده بودم، اکوئین، لتروزول، آمپول هاش ام جی که نشد، این ماه با اون داروهایی که گفتم درست شد خداروشکر. کن دیگه داشتم میرفتم تو فکر رحم اجاره. 

شما روز چندم بهت گفتن خوب نیست؟

چون منم مثلا روز ده خوب بود. روز دوازده میگفتن خراب شده، فکر میکنم مشکلم مثل شما بود چون گفتن هیسترو کن، ولی من یکبار انجام داده بودم میگفتن دیگه نکن پس.

شما اگر تخمک گذاری داری، با سیکل طبیعی برو، احتمالا درست میشه. 

کجا میری و تحت نظری؟

منم اندومترم خوب نبود، باید سه لایه باشه، برای من نمیشد، استرادیول خورده بودم، اکوئین، لتروزول، آمپو ...

دقيقا مال من تا روز هشت نوشت سه خطي و اندومتر ده

از فرداش استراديولم كه سه تا بود، دكتر كردش دوتا

سه روز بعد اون هم لك بيني داشتم

فرداش قطع شد

پس فردا سونو شدم گفتن اندومتر نامنظم و كنسلش كردن

متاسفانه مشكل تخمك دارم

ذخيرم پايين، اندومتريوز هم دارم

فكر نميكردم تو اين مرحله هم اذيت شم

خدایا چگونه تو را بخوانم و حال آنکه من منم ،و چگونه امیدم را از تو قطع کنم‏ و حال آنکه تو تویى،خدایا!آنگاه که از تو نخواهم که به من عطا کنى پس کیست که از او درخواست عطا کنم؟ خدایا!آنگاه که تو را نخوانم تا مرا اجابت کنى،پس کیست که او را بخوانم تا اجابتم کند؟،خدایا!آنگاه که به‏ سوى تو زارى نکنم تا به من مهرآورى،پس کیست که به جانب او زارى کنم تا به من مهر آورد،خدایا!چنان‏که دریا را براى موسى(درود خدا بر او)شکافتى و نجاتش دادى،از تو درخواست مى‏کنم بر محمّد و خاندانش درود فرستى و از آنچه در آن‏ گرفتارم مرا رهایى بخشى،و بر من گشایش دهى گشایشى فورى نه دیر،به فضل و مهربانى‏ات،اى مهربان‏ترین مهربانان.
دقيقا مال من تا روز هشت نوشت سه خطي و اندومتر ده از فرداش استراديولم كه سه تا بود، دكتر كردش دوتا ...

بخاطر اندومتریوز هست که اندومترمون دیر جواب میده، منم اندومتریوز دارم.

میدونی من وقتی دیدم جواب نمیده، دکترم گفت دوماه به اندومترت استراحت بده، دوماه اچ دی بهم داد. بعدشم من خودم رفتم پیش یه دکتر دیگه و مشورت گرفتم، اونم بهم دوماه ویزان داد، که روهم شد چهار ماه و این ماه شکر خدا جواب داد.

من يك ماه اچ دي

ماه بعدش هم ال دي خوردم

از شب ٢١ امپول سينا فكت زدم

تا روز دوم پريود كه علاوه بر امپول، استراديول هم خوردم

الان هم بهم مدروكسي پروژسترون دادن تا بخورم و پريود شم

نميدونم بعدش چي بهم ميده

2740
من يك ماه اچ دي ماه بعدش هم ال دي خوردم از شب ٢١ امپول سينا فكت زدم تا روز دوم پريود كه علاوه بر ...

دکترت کیه؟ اگر باز نشد، ویزان بخور، دکتری که به من ویزان داد گفت، ویزان باعث میشه اندومتر جواب بده و علاوه بر اون گفت علم جدید میگه حتما نیاز نیست سه خطی باشه، همین که ضخامت بین هشت تا دوازده باشه خوبه.

دکترت کیه؟ اگر باز نشد، ویزان بخور، دکتری که به من ویزان داد گفت، ویزان باعث میشه اندومتر جواب بده و ...

من شمالم

پيش پيوندي ميرم

شما تهراني؟

پيش كي ميري؟

ي سوال! شما سيكلت كه كنسل ميشد، بعدش بهت دارو ميدادن؟

من اون دوماه كه اچ دي و ال دي خوردم، خونريزيم در حد يه روز بود

واسه همين دوست ندارم اين داروهارو بخورم

كلا سيستممو بهم ريخت

من شمالم پيش پيوندي ميرم شما تهراني؟ پيش كي ميري؟ ي سوال! شما سيكلت كه كنسل ميشد، بعدش بهت دارو ...

من اصفهان میرم، تهرانم رفتم، نه کنسل که میشد میموندم خودم پریود شم.

به دکترت اعتماد کن و تحمل کن دیگه یه مدت. من که دیگه انقدر هورمون وارد بدنم شده