2737
2739
عنوان

راهنمایی برای خرید کولرگازی

| مشاهده متن کامل بحث + 18371 بازدید | 33 پست

عزیز دلم من خودم همه لوازمم مارک ال جی عه اما بخاطر این ال جی گرفتم که وسواس دارم همه وسیله هام هم مارک باشن :))) اما اگه شما مشکل من و نداری مطلب زیر مقایسه برندها و مدل های انواع کولر گازی و راهنمای خرید کولر گازی عه و بهت کمک میکنه که راحت تر تصمیم بگیری بنظرم حتما بخونش وقت زیادیم ازت نمیگیره. حتی میتونی نظرات درباره کولر گازی هم که افراد مختلف زیرش نوشتن بخونی. امیدوارم که بترین تصمیم رو بگیری..

https://karabama.com/راهنمایی-خرید-کولر-گازی/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز دلم من خودم همه لوازمم مارک ال جی عه اما بخاطر این ال جی گرفتم که وسواس دارم همه وسیله هام هم م ...

روی لینک هیچ موقع حساب نکنید فروشنده است میخواد جنسشورد کنه اشغالترین برنداشو یه جور ازش تعریف میکنه که مجاب به خرید بشی زمانی متوجه وخامت اوضاع میشه که کولرت تابستون اول خوب بوده تابستون بعدی یک ماه کار میکنه یه موتور میزاره  رو دستت .بهترین نوع انتخاب اینه که از مصرف کننده ببپرسی همین فروشنده ها اجناسشون رو از طریق مصرف کننده کیفیتشون رو متوجه میشن که یهو میبینی یک جنس جدید با برند متفرق ونا اشنا وارد بازار میشه با قیمت ارزان بعداز یک مدت که مشتری میخره فروشنده میبینه هیچ مشتری برای شکایت از جنسی که خریده نیومده مغازه بعدش دهن به دهن مصرف کننده ها به هم میگن که فلانی من فلان مارک کولر رو خریدم خوب جواب داده راضیم اینجور جنسها امتحان خودشونو پس میدت ویهو قیمتشون میکشه بالا یادمه یه زمان جنرال گلدوگری که اومد بازار که حالا از شاخهای کولرهای گازی به حساب میان وبرای خودشون حرفی برای گفتن دارند کولر  ارزان اون زمان بود چون کسی نمیدونست کارش چطوره کم کم که خریدن دیدن عجب کولری از اب دراومد یهو قیمتش با کولرهای برند یکی شد .هیچ موقع رو حرف و تعریف فروشنده چیزی نخرید 

2731