2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

#کیک_فنجونی_بدون_نیاز_به_فر

آرد=4 قاشق غذاخوري

شكر=4 قاشق غذاخوري

پودر كاكائو=2 قاشق غذاخوري

تخم مرغ=1 عدد

شير=5 قاشق غذاخوري

روغن=3 قاشق غذاخوري

بيكينگ پودر=1 قاشق چايخوري

طرز تهيه:

1. آرد،شكر، بيكينگ پودر و پودر كاكائو را با هم مخلوط كنيد.

2. تخم مرغ را به مواد اضافه كرده با چنگال هم بزنيد.

3. شير و روغن را به مواد اضافه كرده هم بزنيد تا زمانيكه مواد خوب با هم مخلوط شود.

4. فنجان ها را درون یک قابلمه بچینید و در داخل قابلمه آب بریزید تا حدی که ارتفاع آب تا نصف بلندی فنجانها باشد.

4- قابلمه را روی شعله اجاق گاز با حرارت ملایم قرار دهید تا آب داخل قابلمه به نقطه جوش برسد( بدون در ) . بعد از اینکه به جوش آمد ، دور در قابلمه را با یک دستمال ( دمکنی ) بپوشانید. شعله اجاق را کم کنید و 15 دقیقه زمان برای پخت زمان دهید.

و سپس از روی حرارت بردارید ، بدون اینکه در قابلمه را بلند کنید، 10 دقیقه به همین حالت کیکها را استراحت دهید.

بعد از 10 دقیقه استراحت میتوانید در قابلمه را برداشته ، و کیکها را از داخل فنجانها در آورید و یا همانطور با فنجان سرو کنید.

با این مقدار مواد حدود 4 تا فنجون کیک درست میکنید. راستی تا یک سوم فنجون رو مایع کیک بریزید

این کیک جز اون دسته از کیکهایی که دخترم عاشقشه. در نتیجه هفته ای سه تا چهار بار درستش میکنم. یه عصرونه مقوی و خوشمزه برای خودتون و کوچولوهاتون.

2706