2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره کمک می‌کنه  غذا که میپزم میخوره😔

😂😂😂😂😂خدا نكشت

باربد اسم پسرانه است، معنی باربد: [(بار = رخصت، اجازه + بد/ badـ/ و/ bodـ/ (پسوند محافظ یا مسئول)]، 1- خداوندِ بار (بارگاه)، پرده‌دار؛ 2- (اَعلام) نوازنده و موسیقی دان معروف دربار خسرو پرویز. نام او در پهلوی به صورت‌های پهربد و پهلبد و در منابع عربی به صورت بَهلبَذ به کار رفته است. 
2731

بسیار زیاد هر شب ظرفها با اونه ی موقع باهم تعارف میکنیم میگم خسته ای میگه نه تو بچه رو نگهدار و شام درست کردی ظرف با من...

موقع مهمونی بسیارررررر زیاد کمکه فداش شم الهی😘😘😘😘😘😘😘😘

دخترم و باباش همه ی زندگیمن😍😘
خیییلی..مخصوصا اینکه لباس کار هم باید بشورم وای از مچ و کمر میافتم.دیگه ملافه نگو.

با دست نشور با پا بشور تو لگن آب و کف درست کن لباسا رو نیم ساعت بذار توش خیس بخورن بعد برو لگد کن بعد یه لگن اب سرد درست کن لباسا رو بریز توش 5 دیقه بمونن کفشون بره بعدم اب بکش

شما چرا نداری خیلی سخته 😩😩😩😩

من کلا جهاز نخریدم بعدم که جابه جا شدم  و معلوم نیست تا اخر سال بمونم اینجا برای همین نخریدم

با یک کارت کتابخانه بیش از یک گواهینامه رانندگی می توانید به جلو حرکت کنید
2740
ببین شده یه دونه از این کهنه سورای 3 کیلویی بخری بخر دور از جونت دو روز دیگه آرتروز میشی ها! تو سای ...

دقیقا صددر صد . حالا میخوام یکی قسطی بردارم.

لبخند بزن 😊بخاطر چیزایی که داری خوشحال باش😀

کار خونه مگه وظیفه منه که بخواد "کمک" کنه؟!

هرکدوم وقت داشته باشبم کارها رو انجام میدیم، خونه هردومونه، کاراش رو هم هر دو باید انجام بدیم

چرخ برهم زنم ار غیر مرادم گردد، من نه انم که زبونی کشم از چرخ فلک
ما هنوز عقدیم ولی مادرشوهرم میگه ما رسم نداریم مرد کارخونه انجام بده من واقعا درک نمیکنم یعنی چی واق ...

اتفاقا مادر شوهر منم رسمش نبود من اوایل کار دفتری میکردم گفتم چطور رسم دارید عروس کار بیرون انجام بده این با آون در حالا شوهرم دایم جلو چشاشون کمکمه

دخترم و باباش همه ی زندگیمن😍😘