2752
2734
عنوان

از دست دادن عروسمون که فقط چهل روز از عقدش گذشته بود

| مشاهده متن کامل بحث + 15681 بازدید | 163 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
خدا رحمتش کنه و به شما صبر بده عزیزم
ولی لطفا بیشتر توضیح بده چرا. اینکه تاپیک می زنین و اینجوری میگی یهو دلش درد گرفت و فوت کرد بدون توضیح باعث ترس و فوبیای خیلیا میشه و مشکلات روحی و . . . بعدش.
البته ببخشید ولی بنظرم بهتره اینجور تاپیکا زده نشه و یا با توضیح بیشتر
نیاز جان خدا دختر عموتون رو بیامرزه
ما تنها چیزی که به برادرمون می گیم و کمی آرومش می کنیم همینه که بچه ندارین و سر خونه زندگیتون نرفتین و...
دو هفته قبل فوتش سرویس طلا براش خریدیم و قرار بود...........
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم
یحنی چی سر خونه زندگیتون نرفتین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منظورت وابستگیه؟؟؟ازدواجشون سنتی بوددددددد
خیلی هدفا توی زندگیم دارم[smiley]s/sm82.gif[/smiley]از قلب مهربونت میخوام برای زودتر رسیدن به هدفام ی صلوات بهم هدیه بدی[smiley]s/sm_29.gif[/smiley]
مامی مهسا بخدا دلم نمی خواد کسی رو بترسونم اما هیچ مشکلی قبلش نداشت
وقتی با چند تا دکتر صحبت کردیم گفتن علائمی نداره یا گاهی ممکنه استخون درد و ضعف و بی حالی داشته باشن بیماریش هم ظرف مدت 24 تا 48 ساعت خودش رو نشون میده و تا تشخیص بدن متاسفانه ....

حتی باورتون نمیشه وقتی زن داداشم رو بردئن بستری کنن بیمارستان قبول نمی کردن و می گفتن دردش با مسکن خوب میشه و مادرش و برادر من بخاطر ضعف و بی حالیش اصرار کردن که بستری بشه
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم