2737
2739
عنوان

مهمونی عصرونه..با عکس میام...اما.الان چندتا سوال دارم...

| مشاهده متن کامل بحث + 2700 بازدید | 88 پست
سلام.یاسی جون اش تو یه روز قبل هم درست کنی اشکالی نداره من خودم چند بار این کارو کردم
لبخند بزن.بدون انتظار پاسخی از دنیا بدان روزی دنیا انقدر شرمنده میشود که به جای پاسخ لبخند باتمام سازهایت می رقصد.....خدایا دل همه ی منتظرا روهم شاد کن الهی امین
بچه ها بابت همکاریتون ممنون از اینکه دوستای خوبی مثل شما دارم خوشحالم....فقط یه سوال بجه ها نمیدونم اشمو تو کاسه پیرکس از از این پابه دارا که در داره و ملاقه توتوشه و زیرش شمع داره بریزم یا تو کاسه ی بزرگ سذوییم... سرویس چینی م سفیده خوشگل وساده است کاسه نداره پیاله برا اش خوبه؟
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

http://8pic.ir/">http://8pic.ir/images/21107708235380576392.jpg" border="0" alt="آپلود عکس" title="آپلود عکس" />
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
چرا عکسها لود نمیشه من از سایت همیشگی اپلود کردم
2728
بچه ها چه جوری عکس بذارم قبلا از همی 8PIC.irمیذاشتم
نبات جون میشه شربت خاکشیر بدم میبرا یه مشه؟ اخه میدوننم شوشو نمیخره ...همش غر میزنه چه خبره اینقد خرج میک نی
میبرا مشه....میخواستم بنویسم بد میشه؟که اینطوری تایپ شد
2740
یاسی جون زودبیا بگو چی شده من که خیلی استرس گرفتم اخه ازهفته پیش چندتاتایپبک زدی من همشونوخوندم ازامروز صبح همش به فکرت بودم وب ساعت نگاه می کردم که مهمونا کی میرسن راستی عکسا دیده نمیشن یه فکری بکن ماهم ببینیم منتظریم
باخداباش پادشاهی کن بی خداباش هرچه خواهی کن
سلامممممممممم مهمونیت چی شد ؟
     همه زندگیم دخترم ❤❤❤وقتی بارون بباره  دیگه نمیخواهم با چتر زیر بارون راه برم غم عالم میاد توی قلبمممم دیگه بعد بارون زیبا نیست کی میتونه زیبایی بارون ببینه؟؟؟ همه رنگ هاااا شسته شده ......
مرسی عزیزانم مهمونی عالی شد ....چندتا تجربه هم بدست اوردم فردا عقدبرادرمه وقت نمیشه اما جمعه سعی میکنم با عکس بیام.... اولش شربت البالو دادم...یعنی یکی ازدوسنام که قبلا خونه کون اومده بود زنگیدگفت میخوام برات یه چی بگیرم گل یا شکلات؟گفتم شربت سن ایچ...
بعدش...کمی که گذشت یه بیس مین نسکافه با انواع شیرینی که بوازهمه برداشتند نوتلا اسکورز و رزن دارچینی تازه درستیده بودم شکلات اجیلی و رسیپری و نون برنجی و ایکار هم ازعید داشتم....
2706