2733
2734
عنوان

فردا زایمان میکنم❤

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 49 پست
اصلا به خودت استرس وارد نکن ان شالله که دخترت رو صحیح و سالم بغل میگیری😘😘

انشاالله دوستم ممنون.ی سوال.تو از ماه شش احساس درد و تیر کشیدن تو استخوان واژم و رحم نداشتی موقع نشستن و بلند شدن?!

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

انشاالله دوستم ممنون.ی سوال.تو از ماه شش احساس درد و تیر کشیدن تو استخوان واژم و رحم نداشتی موقع نشس ...

من از اول بارداری درد داشتم تا اخرش. دکترم هرچی شیاف و امپول داد مصرف نکردم خخخ دلیلشم نمیدونم. ولی تا میتونی استراحت کن بخاطر دردات ماه اخر شروع کن به پیاده روی 

و خداوند جانشین تمام نداشته های من است.....

بسلامتی و دل خوش

التمااااااااس دعا

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
2728
من از اول بارداری درد داشتم تا اخرش. دکترم هرچی شیاف و امپول داد مصرف نکردم خخخ دلیلشم نمیدونم. ولی ...

بخاطر جفت بدی که دارم استراحتم و پیاده روی حتی اون موقع هم ممنوع.اگه همینطور پیش بره شاید منم سز شم

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

ان شاالله زایمان بی خطر و راحتی داشته باشی

اومدم بگم دعام کن خدا حاجتامو بده دیدم همه خواستن دامنشون سبز شه ان شاالله خدا به همتون فرزند سالم و صالح بده 

میشه برای براورده شدن حاجتم یه صلوات بفرستید محتاجم به دعاتون دوست جونام😍اونایی رو که لایک میکنم یعنی صلواتی رو که خواستن براشون فرستادم😍
2740

بسلامتی عزیییزم.برامنم دعا کنید زودتر خدا بهم یه فرشته بده...

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  من حسابم ز همه مردم این شهر جداست....من امیدم به خدا، بعد خدا هم به خداست🙂❤️
بخاطر جفت بدی که دارم استراحتم و پیاده روی حتی اون موقع هم ممنوع.اگه همینطور پیش بره شاید منم سز شم

وضعیت جفتت چیه؟

مال من پرویا بود

زیادم استراحت نکردم فقط کارای سنگین نکردم خودش درست شد

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
وضعیت جفتت چیه؟ مال من پرویا بود زیادم استراحت نکردم فقط کارای سنگین نکردم خودش درست شد

اره مال منم پرویا هست.تو انومالی گفت پرویاست.شما هفته چند خوب شدی؟سزاریت شدی؟مرسی از جوابت دوستم

وضعیت جفتت چیه؟ مال من پرویا بود زیادم استراحت نکردم فقط کارای سنگین نکردم خودش درست شد

من از هفته ۲۳ موقع نشست و برخواست استخوان واژنو ته رحمم تیرای شدید میکشه.هرروز دارمش.تو داشتی؟!!

اره مال منم پرویا هست.تو انومالی گفت پرویاست.شما هفته چند خوب شدی؟سزاریت شدی؟مرسی از جوابت دوستم

من تو سونوی 10 هفته مال تشکیل قلب گف پایینه

تو انومالی گف پرویا هس

بعد سونوی 30 هفته گف پایینه دیگه پرویا نیس

تو سونوی 36 هفته گفته معمولیه

نه طبیعی بودم

تا قبل 35 هفته اصلا درد خاصی نداشتم خونریزی هم نداشتم

رابطه جنسی نداشتم پله هم زیاد نمیرفتم 

من از هفته ۲۳ موقع نشست و برخواست استخوان واژنو ته رحمم تیرای شدید میکشه.هرروز دارمش.تو داشتی؟!!

من تو هفته های 11 تا 14 درد واژن داشتم ک دکتر گفت طبیعیه مال اینه ک رحم داره میره بالاتر و بزرگ میشه

بعد دیگه خوب شد

من تو هفته های 11 تا 14 درد واژن داشتم ک دکتر گفت طبیعیه مال اینه ک رحم داره میره بالاتر و بزرگ میشه ...

ممنون گلی