2752
2734
عنوان

مامانا چیکار کنیم بچه ها زود بخوابن

| مشاهده متن کامل بحث + 1250 بازدید | 26 پست
باید صبح زود بیدار شه پسر من از،سه سالگی که مهد رفت برنامه زندگیش منظم شد تا الان هفت و نیم شب خواب ...

چ خوب .خوشبحالتون

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !

صبح زود بيدارش كن، باهاش حسابي بازي كن نياز نيست حتما پارك ببري حسابي بدو بدو بكنيد و بازيهاييذكع انرژي زياد ميگيره، ظهر هم نگذار بخوابه، شب هم برو باهاش يه كتاب بخون با شعر يا هرچيزي كه ميدوني خوبه سعي كن هم توي صدا بخوابونيش ( البته اگر صبح زود بيدار كني ظهر ١-٢ ساعت بخوابه خوبه اما اگر بهونه گرفت و اذيت كرد براي زود بيدار شدن اجازه بده كه بخوابه بعد تو روزهاي آينده يواش يواش زودتر بيدارش كن مثلا اگر ١٠ بيدار ميشه ٩ بيدارش كن، ميتوني سرو صدا هم بدي كه خودش بيدار بشه نه اينكه بري بيدارش كني)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چ خوب .خوشبحالتون

شما هم میتونی انجام بدی یه هفته سختی داره بعد عادت میکنه برای،سلامتی خودش هم بهتره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
صبح زود بيدارش كن، باهاش حسابي بازي كن نياز نيست حتما پارك ببري حسابي بدو بدو بكنيد و بازيهاييذكع ان ...

باشه حتما عزیزم. ممنونم از راهنماییتون.😘😘

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !
2731
دختر من اصن عادتم نمیکنه میبرم تو اتاق مثلا ساعت ۹ ک چن تا داستان بخونم بعدم بخوابه ولی همین ک تموم ...

خب دیگه نباید بذاری بیاد بازی کنه ..چراغ رو خاموش کن در رو ببند . البته بستگی به بچه هم داره که حرف شنوی داشته باشه . کوتاه نیا ... هی بهش سر بزن ازش بپرس اگر چکار کنی میخوابه ؟ مثلا دوتا قصه ی دیگه بخون ... کم کم عادت میکنه و خوابش میبره . 

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
شما هم میتونی انجام بدی یه هفته سختی داره بعد عادت میکنه برای،سلامتی خودش هم بهتره

اره اتفاقا دکتر بردم میگفت بچه حتما باید زود بخوابه تا خوبم رشد کنه . انشاا... ک دختر منم عادت کنه

خب دیگه نباید بذاری بیاد بازی کنه ..چراغ رو خاموش کن در رو ببند . البته بستگی به بچه هم داره که حرف ...

دختر مودب و حرف گوش کنیه ولی نمیدونم چرا تو این یه مورد لج میکنه تا وقتی ک ما خودمون بیدار باشیم اونم بیدار میمونه😣😣😣😣

دختر مودب و حرف گوش کنیه ولی نمیدونم چرا تو این یه مورد لج میکنه تا وقتی ک ما خودمون بیدار باشیم اون ...

وانمود کن که خودتون هم خوابیدین . یک هفته عادت کنه 9 بخوابه دیگه همیشه خودش خوابالود میشه ساعت 9

بزرگان بر خود سخت میگیرند ... حقیران بر دیگران . 
وانمود کن که خودتون هم خوابیدین . یک هفته عادت کنه 9 بخوابه دیگه همیشه خودش خوابالود میشه ساعت 9

👍👍👍باشهممنون دوست عزیز انجام میدم اینکارو هم انشاا.. ک جواب میده😙😙

من پسرم رو از وقتی 6 ماهه بود ساعت 9 گذاشتم توی تخت خوابش الان نزدیک پنج سالش هست ساعت هشت  شام ...

وقتي مهموني ميريد چكار ميكنيد

من تا ميام خوابش رو با زحمت تنظيم كنم يه مهموني چيزي اتفاق ميوفته