2737
2739
سلام خانوم ها.من تنبلی تخمدان دارم بدون دارو پریود نمیشم.این ماه با اینکه نه دارویی برای تخمک گذاری خوردم نه دارویی برای پریود شدن ؟لی وسط سیکلم ده شب یک شب در میان اقدام داشتم.امروز موعد پریودمه من دیشب نزدیکی بدون جلوگیری داشتم قبلا هم سابقه زخم دهانه رحم و فریز و سقط داشتم.امروز صبح تو ترشحاتم قد یه بند انگشت خون قرمز دیدم.این خون لانه گزینیه؟ یا پریود؟دیگه از صبح لک ندیدم ولی زیر دلم یه جوریه شله.کی بی بی چک استفاده کنم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی میتونی بذاری ممکنه نشون بده یا نده بدن هرکس فرق میکنه
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
2731
معمولا 1 هفته بعد از لانه گزینی بی بی چک نشون میده
بعد از ۸ سال معجزه ی خدا رو دیدم.١3 شهریور 98 روز تولد همسرم, فهمیدم حاملم,کادوی تولدش بی بی چک مثبت بود.از اسفند ۱۴۰۱ در حال اقدام برای بچه ی دوم هستم.
بدن با بدن فرق میکنه میتونی امتحان کنی 500 تومن ارزش اینو نداره که آدم انتظار بکشه
2740
سلام ۴ روز مونده به پریم امروز بیبی گذاشتم منفی بود علائم پری رو دارم ولی دمای بدنمم بالاست؛دل و کمرمم درد میکنه خیلی استرس دارم کاش این چند روز زود بگذره کاش ایندفعه بیبی میزارم مثبت باشه