2737
2734
عنوان

وضعیت بد اقتصادی این روزا.. خانوما که شغل شوهرتون آزاده بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 4393 بازدید | 125 پست

منم دلم مهاجرت میخواد .حتی دارم از همه چیم میزنم پول جمع کنم لااقل دخترم بزرگ شد بفرستمش .ما ها ک عمرمون هدر شد😢

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما‌که ده شصت بودیم همه عمرمون هدر شد بقیشم‌ با این دولت و کاراش از بین میره اما نگران آینده بچه هامم که نمیدونم چی قراره پیش بیاد 

اگه نسل های بعد از ما انقلاب کنن بازم کشت و کشتار یه عذه جووون و داغدار کردن خانواده هاشون 

ازین جا بریم بازم باید از صفر یا حتی زیر صفر شروع کنیم 

خدایا تموم کن این دنیای لعنتی رو 

لطفا براي سلامتي ني نيم يه صلوات بفرستيد 😘😍

بچه ها یکی که تو المان زندگی میکنه میگفت چرا زندکی تو ایران اینجوریه. اونجا ماشین میخری ۲۰ سال کار میکنه بدون اینکه حتی ۱بار خراب شه. میگفت ۳ ماهه موقت اوندم ایران اینجا ماشین ایرانی خریده میگفت خراب شدزود. درباره حق شهروندی یه جیزای میگفت بخدا خوشبحالشون

برای اینکه مامانم مشکلش حل بشه صلوات میفرستی..اللهم صل علی محمد و ال محمد
2731
ما‌که ده شصت بودیم همه عمرمون هدر شد بقیشم‌ با این دولت و کاراش از بین میره اما نگران آینده بچه هامم ...

وای دقیقا خیلی دیر به فکر افتادیم بریم از نو شروع کردن خیلی زمانبره 

2738
رفتن هم به این آسونیا نیست باید کلی سرمایه داشته باشی با دست خالی که نمیشه

حداقل کشورهای اطراف مثل اذربایجان و ارمنستان و اینا میشه با ۱۵۰ تومن رفت و انجا بهترین کار میدن 

برای اینکه مامانم مشکلش حل بشه صلوات میفرستی..اللهم صل علی محمد و ال محمد

حیف از اون همه ارزو پر پر شدم. حیف از جوانی ک دیگه هرگز برنمیگرده😭😢

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞

شوهر من حقوقشو خارجیا می دن دولت نمی ده مگرنه الان باید سماق میمکیدیم نمی دونم پروژه های خارجم ادامه پیدا کنن یا نه اگر تعطیل شه من یکی که فرار می کنم دهات من یه جورایی حسم می گه جنگ می شه تنها پناهگاهمون همون فرار کردن به دهات کوره هاست امکان خارج رفتن زیاد داشتیم شوهر اقدام نکرد

تا‌ دو سه سال پیش فکر میکردم تا چندسال بعد خونمون عوض کنیم بزرگ‌تر بگیریم الان خداروشکر می‌کنم مستاجر نیستم فقط  

تو با کل رویای من اومدی تا تو سی سالگی باورم زیر و رو شه ♥️🤱
2706