2737
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
والا منم ميخام يه تيكه طلا بفروشم

اع خب نفروش انقد واجبه مگه

من فوقش از مامانم قرض کنم بعد از خودش بگیرم پس بدم  

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟
نه روم نميشه ديگه مامان فك ميكنه من هيچوقت پول ندارم

برا خونواده من که عادیه والا 

وقتی که رفت من با دو چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...قبلا وقتی میگفتن داغ برادر سخته نمیفهمیدم چی میگن...ولی وقتی برادر ۱۸ سالم رو دست مردم به سمت خونه‌ی ابدیش رفت و حسرت داشتنشو برای همیشه به دلم گذاشت فهمیدم این داغ، همون غم و حسرتیه که تا آخر عمر رو دلم میمونه.میشه برای شادی روح یدونه داداشم فاتحه بدید؟؟؟
2738
نميشه خواهرشوهرم تازه ازدواج كرده حالا شوهرش گفته ميخابه شوهره منو سوپرايز كنه  نميشه من براش ...

ای بابا

پس کلی باید برنامه بچینی.....

موفق باشی.کلی کارای خووب کن پس  

خدایا منو جز خودت به کسی محتاج نکن

اره فردا هم تولد شوهر منه. همه چیو هماهنگ کردم به غیر از این مهمونا هر کدومشون یه بهانه ای میارن صد دفعه زنگ زدم رستوران کنسل کردم دوباره زنگ زدم رزرو کردم. ای خدااااا اینا دوست و رفیق بودن؟😩

بچه هابه منم کمک کنید بین ادکلن و ساعت کدوم رو برای شوهرم بخرم.هر دو حدودا تو یه رنج قیمت هستن ساعتِ مارک فسیل و اصل اصلِ ادکلن هم همینطور مارک کرید اونتوس هست ادکلن محشریه.حالاذبه نظرتون چیکارکنم؟؟

😍خدایاشکرت داداشیم خوب شد😍
2706