2737
2739

سلام دوستان من تو هفته ۹ این اتفاق برام افتاد اگه شما تجربه داشتین یا کسی تو نزدیکاتون اینطوری شده میشه بگین چندماه بعدش اقدام کردین؟ چند ماه بعد باردار شدین؟بارداری بعدی سالم بوده؟ دلیل سقط فهمیدین چی بوده؟

خدایا من به قدرتت ایمان دارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای منم تو هفته 8این اتفاق افتادبارداری دومم بود حتی دوهفته بهش مهلت دادن ولی رشدش متوقف شد وکم کم لکه بینی پیدا کردم نهایتا سقطش کردن.یکسال بعد اقدام کردم الان دخترم یکسالشه.

سلام عزیزم.دخترعمه ی منم ۲تا سقط داشت یکی هفته ۱۴یکی هفته۱۲.یکیشو آبان سقط کرد دوباره بهمن باردارشد دوبار تازگی سقط کرد.اونم قلبش ازکارافتاده بوده.فعلا ک میگ تا یکسال اقدام نمیکنم.خیلی سختی کشید.سراولی بدون هیچ لک و خونریزی ولی دومیو ازاولش لک بینی و خونریزی داشت.اولیو آزمایش پاتولوژی داد گفتن مشکلی نداری دیگ دومیو نداد.دلیلش معلوم نیست.بنظرمن زود اقدام نکن حداقل بذار شش ماه بگذره.

چرا اغلب ما به فقرا لباس کهنه و غذای مانده میدهیم؟اما به ثروتمندان هدایای گران قیمت؟!!!!

من دو تا سقط داشتم هفته ۶قلب تشکیل میشد بعد از کار میوفتاد که رفتم تمام آزمایشارو هم‌ خودم هم همسرم دادیم که معلوم شد من غلظت خون دارم الان از وقتی فهمیدم باردارم هرروز آمپول سلکسان میزنم الانم خدارو شکر پنج ماهمه اتفاقی نیوفتاده برا نی نی

2738

توی هفته های پایین مثل شما نیازی نیس که خیلی وقفه بیفته بین سقط و  بارداری بعدی اونایی که بالای سه ماه سقط میکنن باید بعد ۶ماه تا یکسال اقدام کنن فقط دلیلشو حتما بفهم بعد اقدام کن

به من که دکترم اینجوری گف منم بعد از این که آزمایشهارو دادم اقدام کردم

برای منم تو هفته 8این اتفاق افتادبارداری دومم بود حتی دوهفته بهش مهلت دادن ولی رشدش متوقف شد وکم کم ...

بارداری بعدی دارو یا آمپول داشتی یا نرمال بود همه چی؟

من دو تا سقط داشتم هفته ۶قلب تشکیل میشد بعد از کار میوفتاد که رفتم تمام آزمایشارو هم‌ خودم هم همسرم ...

خداروشکر که الان مشکلی نداری، منم آزمایش دادم هنوز جوابش نیومده