2733
2734
ممنون همیشه بهار عزیز،منم اول قرار بود مهد مهراب بذارم داخلش هم دیدم اما روزی که برای ثبت نام رفتم (اوایل مهر)گفت جا نداریم اگه می خوای توی رده سنی 22 تا 30 ماه بذاریم که نمن از اونجا منصرف شدم وگرنه مسیرش برام راحتتر بود.
سلام خانمی ممنون از اینکه جواب دادی. دختر من 20 ماهشه و حدود 2 ماهه مهد دوستی میره .از مسایل نظافتیش راضی هستم ولی روحیه من صداقت بیشتر رو می طلبه .البته من فکر می کنم ما با یه مشکل کلی در مورد مهدهای تهران وسو استفاده از موقعیت مادران شاغل واجبار اینکه در نگهداری دلبندانشون نیاز به کمک دارن ،روبرو هستیم .شاید در یک سری نکات ظاهری (که البته مهم هم هستند) به نتیجه برسیم ومهد خوبی رو انتخاب کنیم ولی دغدغه مسایل روانی و تربیتی کوچولوهامون لحظه ای رهامون نمی کنه.اینکه می بینم دخترم توی خونه رفتار های مربیشو تکرار می کنه دلم میسوزه که همش توی هیس هیس کردنو ساکت کردن منو باباش هست که البته با ضرباتی اهسته به لپ و صورت انجام میشه .بچه ای که با 5 دقیقه بودن توی تاکسی با بغلدستی همکلام میشه وباب دوستی باز میکنه چرا با کسی که از صبح باهاش بوده یه خداحافظی ساده نمیکنه(البته گریه وبی تابی نداره ولی یه وقتایی چشماش خیلی غمگینه).اگه من تربیت یه بچه برام مهم باشه وقتی بدونم والدین سعی دارن آموزش مهمی مثل دستشویی رفتن رو به کودک یاد بدن حتما همکاری می کردم نه اینکه مثل اکثر مهدکودکها به خاطر نداشتن نیروی مربی یا کمک مربی کافی این موضوع رو پشت گوش بیندازند و اصلا به این پیشرفت کودک ارزشی زمانی قایل نباشن(با اینکه گذشته از احساس مسولیت دارن هزینه این تغییرات رو دریافت می کنند)و.... ببخش زیاد صحبت کردم دلم پر بود دنبال یه گوش شنوای همدرد میگشتم.حالا دودلم ایا از این مهد به اون مهد بردن در این مسایل تاثیر مثبت داره؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷