2752
2734
عنوان

دوقلوزایی با مصرف کلومیفن و اچ سی جی و آزاد شدن دو تخمک

| مشاهده متن کامل بحث + 36844 بازدید | 72 پست
افسون جون آخه من تا مرحله آزاد شدن دو تخمک رو مطمئنم مشکلی هم ندارم بقیه راه رو دیگه نمیدونم 

انشالا که دو قلو باردار شی عزیزم بسپار به خدا اما از کجا معلوم دو تا تخمک بارور شده باشن؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

نگار جون باید تحت نظر دکتر باشی

اول بهت قرص میده بعدش روز 11 پری میری سونو فولیکول ببینی چندتا فولیکول بالغ داری اگر دکترت گفت سایزشون مناسبه دوقلویی آمپولش رو تزریق میکنی و پشت سر هم چند روز سونو میگیری تا مطمئن شی دوتاش آزاد شدن بعد میری اقدام همون موقع و فرداش تا موقعی که مطمئنی تخمکا زنده هستن 

من امروز یعنی 8 روز بعد از امپولم تست زدم خط خیلی کمرنگ البته دیشب هم همینطور بود 6روز هم از روز تخم ...

خط کمرنگ یعنی بارداری.منم همینطور بودم.البتع تک قلو.برا خط میگم که بارداری

منو ب خواسته هام برسون لطفا🤗🤗دوست دارم
2706