2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
سلام... من از میگرنی دارم که به خاطرش 2 تا سکته مغزی کردم از جمله آدم های بدشانس هم بودم که در حاملگ ...

سلام گلم میدونم کامنتت واسه خیلی وقت پیشه اما باردارم و میگرن داشتم همه میگفتن تو بارداریی خوب میشه اما بدتر شدم هفته ۱۵ عستم دارم دیوونه میشم . به نظرت کمتر میشه؟

سلام گلم میدونم کامنتت واسه خیلی وقت پیشه اما باردارم و میگرن داشتم همه میگفتن تو بارداریی خوب میشه ...

سلام بانو جان برات دعا میکنم قابل تحمل بشه.... نمی دونم من یکبار باردار شدم اونم دو ماه اول فقط سردرد بودم بعدش خوب شد حدااقل قابل تحمل که به دارو نیاز نداشتم.ان شالله برای شما هم خوب باشه...نی نی جنسیتش چیه...من تحقیق کردم دختر دارها تا اخر بارداری میگرن دارن و سردرشدن باهاشون هست

2738
من ۵ ماهه این درد بی درمونو گرفتم هرروز بدون استثنا سردردم.پروپرانولول و نوروتریپتیلین دادن بی فایده ...

افای دکتر فروغی پور ‌.دکتر نخودچی...

اما از من میشنوی اسپری میگرن کات بگیر و استفاده کن بی تاثیر نبود برای من.

شکر خدای منان الان هفته ای یکبار سردرد میشم. قبلا هر روز بودم واین یعنی عالی عالی.... شما به نظرم فقط اسپری میگرن کات بگیر (کلنیک ارامش تهران)

اگه قرصی فایده داره نمدونم روشی طب سوزنی هر چی نمدونم چکار کنم😭

سوماتوتریپتان ۵۰ ریلایف ادویل.الفانکس باکلوفن اینا خوبن.

امپول دگزا و پلازیل همزمان.

امپول پرومتازین 

نصف روغن سیاه دونه یک چهارم روغن کندش یک چهارم روغن اسطوخودوس یک چهارم هم روغن بنفشه داخل یک قطره چکون بریز هم بزن تا دیدی داره درد شروع میشه تو حفره بینیت از هر کدوم دو قزره بریز و ماساژ بده سوزش مدی میده ولی از هر ۱۰ تا سردرد روی ۶ تاش جواب میده و خوب میشب