2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوست عزیز برای لک صورت من دکتر دو شب در میان و از هفته ی دوم یک شب در میان تا ی ماه تجویز کردن.دکتر فریده مجتهد در کلینیک دکتر دولتی که خود دکتر از سازندگان این کرم هستند

زندگی چون پیچکی ست ، انتهایش میرسد پیش خدا ☺
دوست عزیز برای لک صورت من دکتر دو شب در میان و از هفته ی دوم یک شب در میان تا ی ماه تجویز کردن.دکتر ...

سلام دوست عزیز از این کرم جواب گرفتین?آخه منم دکتر فیروز بهم داده الان ۴ روز استفاده کردم ولی صورتم بدجور قرمز شده و امروز متوجه شدم تو یخچال باید نگه دارم شما تو یخچال نگه داشتین?

دوست عزیز برای لک صورت من دکتر دو شب در میان و از هفته ی دوم یک شب در میان تا ی ماه تجویز کردن.دکتر ...

عزیزم از کرم ژانولومان راضی بودی؟؟لکهای پوستی را کامل را ازبین میبره پوستو شفاف میکنع؟؟

برای لک های صورتم استفاده میکنم.داروخانه رفتم بهم دادن .خواستم ببینم کسی هست جواب گرفته باشه.من الان ...

سلام ببخشید شما استفاده کردید چطور بود ژانولوما تو رو خدا به منم بگو میخواستم بزنم گفتم اول یه کم تحقیق کنم

ادم ها به لبخندی که روی لب مینشانند ودردی که از هم میکاهند می ارزند

سلام عزیزم بعد از استفاده لک های صورتت رفت یا نه کلا تجربتو در اختیار منم بزار خواهش میکنم منم میخوام بخرم 

سلام دوست عزیز از این کرم جواب گرفتین?آخه منم دکتر فیروز بهم داده الان ۴ روز استفاده کردم ولی صورتم ...

سلام عزیزم منم میخوام استفاده کنم تجربتو در اختیار منم بزار لک های صورتتو کامل برد؟؟؟

من قبل ژانولوما خیلی داروهای مختلف ضد لک مصرف کردم ولی نتیجه نگرفتم اما به جرات میتونم بگم ژانولوما تنها کرمی بود که لک صورت منو از بین برد و بازگشت هم نداشت.فقط به شرطی که دقیق طبق دستورش مصرف بشه ❤

برای لک های صورتم استفاده میکنم.داروخانه رفتم بهم دادن .خواستم ببینم کسی هست جواب گرفته باشه.من الان ...

من مصرف کردم عزیزم.ژانولوما تنها کرمی بود که لک صورت منو کاملا از بین برد😊

سلام دوست عزیز از این کرم جواب گرفتین?آخه منم دکتر فیروز بهم داده الان ۴ روز استفاده کردم ولی صورتم ...

اگر طبق دستور مصرف نکنی صورتت قرمز میشه.باید شب اندازه یه عدس بزنی به لک.نیم ساعت بعد هم بشوری از فرداش هم حتما حتما حتما هر دوساعت یکبار از ضد آفتاب و مرطوب کننده استفاده کنی.حتی توی خونه

سلام عزیزم منم میخوام استفاده کنم تجربتو در اختیار منم بزار لک های صورتتو کامل برد؟؟؟

من استفاده کردم عزیزم.اگر طبق دستور دقیق مصرف کنی شک نکن نتیجه میگیری.دوره درمانش ۸ هفتس

سلام ببخشید شما استفاده کردید چطور بود ژانولوما تو رو خدا به منم بگو میخواستم بزنم گفتم اول یه کم تح ...

ژانولوما واقعا جواب میده اگر طبق دستورش مصرف کنی و دوره درمانش رو کامل کنی.اما حواستون باشه این کرم رو حتما باید دکتر تجویز کنه🌹

2706