2733
2734

عقدم امشب اومدم خونه مادرشوهرم اصرار دارن بمونیم دیر وقتم شده ولی قرصمو نیاوردم امشب نخورم میریزه به هم نه؟ صبح نمیشه بخورم یا کاری نمیشه کرد؟

لطفا درخواست دوستی ندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو عقد قرص میخوری چرا؟

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
2731
هم ضدبارداری هم کیست تخمدان.دکتر بهم گفته ماه اوله شروع کردم

آهان .پس همیشه همراهت باشه و تو یه زمان مشخص بخور چون اگه نامنظم بخوری کلن هورمونات بهم میریزه

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
2738

بدکوفتیه، 

من 5ساله ازدواج کردم برای اولین باره میخورم بخاطر کیست ، 10 روزه خوردم حساسیتی نداشتم

اما امروز حالم خوب نبود احساس ضعف و بیحالی و سرگیجه داشتم، طبیعیه اینا؟

ای کاش یه اپیلاسیون هم برای "افکار" زائد بود.
بدکوفتیه،  من 5ساله ازدواج کردم برای اولین باره میخورم بخاطر کیست ، 10 روزه خوردم حساسیتی نداش ...

هرکسی یه جور عوارض داره بعضیام ندارن.به دکترت حتما بگوها دور از جونت یکی از اشناهای ما بهش نساخت سکته کرد

لطفا درخواست دوستی ندید