2737
2734
عنوان

دورهمی حضوری مامانا

| مشاهده متن کامل بحث + 25687 بازدید | 324 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم ٤٢سالشه خودم ٣٧ساله ام سه دختر دارم ١٣ و ١١ يك دخترم ازدواج كرده تازه البته شوهرم مدام خيانت ميكنه حتي دو بار صيغه كرده تو بدشرايطي تنهام گذاشته الان هم موندم چه كنم راستش دارم طلاق ميگيرم به نظرتون درسته كارم 

2731

خواهش ميكنم اگه تجربه اي داريد به من بگيد كه مردي كه خيلنت ميكنه كي خوب ميشه دوست ندارم طلاق بگيرم چند ساله جنگيدم در حقم خواهري كنيد راهنماييم كنيد خواهش خواهش خواهش 

راستش مرد خوبيه مهربونه خرج كن پول هم داره البته خونه ماشين به اسم منه حق طلاق و خلاصه دستم پره اما نميخوام شوهرم از دست بدم راستش دوستش دارم اما خوب نميشه خودش هم ميگه دست خودم نيست پيش مشاوره هم رفتيم چند سال پيش فايده نداشت بازهم رفت چه كنم كمكم كنيد خيلي روحيه ام داغونه 

ببين كسي نميتونه واسه زندگي تو تصميم بگيره كسي نميتونه به تو بگه برو طلاق بگير ،اما به نظر من بهخاطر بچه هات اين كارو نكن مخصوصا داماد داري بچههاتضربه سختي ميخورن كه عوارضش جبران ناپذيره تو تنها تصميم كيرنده زندگيت نيستي به خدا توكل كن فقط خدا ميتونه مشكلت رو حل كنه

2740

سلام کسی هست جواب بده خیلی نگرانم و استرس داغونم کرده خواهش میکنم هستین جواب بدین من تو هفته چهار بارداریم آزمایشم بتا مثبت بود بیبی چک هاهم مثبتن همه من دیروز سونو دادم ساک تشکیل شده مایع زرد هم تشکیل شده ولی پل جنین دیده نشده یعنی خطرناکه

سلام کسی هست جواب بده خیلی نگرانم و استرس داغونم کرده خواهش میکنم هستین جواب بدین من تو هفته چهار با ...

نگران نباش ۷ هفتگی میری سونو ایشالا جنین روباقلب هم میبینی

2706