2737
2739
عنوان

مادر شوهر جونم

| مشاهده متن کامل بحث + 1192 بازدید | 115 پست
تو کارا کمکش میکنی

من پسرم كوچيكه واسه همين برام باقالي گرفته

نميتونم برم اونجوري كمكش

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نخود بگیر😐

🤣🤣🤣🤣

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض
2731
چطوري

ی باقالی پلو درست کن دعوتش کن 

بعدشم کاری ک کرده چیز خیلی شاخی نیست بخای جبران کنی که همین ک تشکر کنی بسه

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
حالا کار بزرگی هم نکرده تشکر کن ازش

چرا لطف بزرگي كرده چون خودشم مريضه

اين روزا حال دلم بدجوري خرابه ميشه مرام بخرج بدي براي خوب شدن حال دلم صلوات بفرستي😔
2738
ی باقالی پلو درست کن دعوتش کن  بعدشم کاری ک کرده چیز خیلی شاخی نیست بخای جبران کنی که همین ک ت ...

چرا اتفاقا كار شاخي كرده چون خودشم مريضه

باقالی پاک کردن کار زمانبریه اینم در حالیکه یه مادرشوهر انجامش بده کم پیش میاد مادرشوهری اینکارو ان ...

دقيقا

عزيزم نياز نيس كادو بگيري چون سري بعد هم انتظار داره و ميشه توقع اگرم گيري ناراحت ميشه بس عادتش نده

ميتوني تماس بگيري و حسابي تشكر كني ايشون لطف كردن دستشونم درد نكنه

Lea  
ی باقالی پلو درست کن دعوتش کن  بعدشم کاری ک کرده چیز خیلی شاخی نیست بخای جبران کنی که همین ک ت ...

یه باقالی پاک کردن و پوست گرفتن یه نصفه روز از من وقت گرفت

میتونست انجام نده

وظیفه ش که نبوده

😕😕😕😕😕😕

این کارما رو هم از فضای مجازی یاد گرفتید، وگرنه قبلا میگفتید حضرت عباس زد به کمرش     
2706