2137
2106
عنوان

** ما میخوایم مامان بشیم انشاءالله (مهر94)**

| مشاهده متن کامل بحث + 284 بازدید | 19249 پست
فدات آجی الناز جون ببخشید اذیتت میکنم
من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

من دیشب 13 پری بودم چند روز بود شهرستان رفته بودیم عروسی نتونستیم سکس داشته باشیم بعد دیشب خواستیم انجام بدیم خیلی هم دوتایی بالا بودیم خلاصه وقتی که شوهرم میخواست ...بیاد حول شد نتونست کنترل کنه نصف بیشترش ریخت بیرون بعد وایساده بود با انگشت بقیه ی.... میریخت تو همش هدر رفت یعنیییییییییی این ماه پریددددد همه ی علائم تخمک گذاری هم داشتم
یاد خدا آرام بخش دلهاست
2166
رهایی جون همون یکم هم بره تو کار خودشو میکنه
من بدشانسیمو از همون دوران بچگی                    وقتی که تخم مرغ رو کاشتم و بهش آب دادم         ولی مرغ نشد فهمیدم😞😞                        
2165
2183
سلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام خوبییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییین؟ الناز جووووووووووون اسم منم بزن اول گروه پلیییییییز
نه تو میمانی و نه اندوه/و نه هیچ یک از مردم این آبادی/به حباب نگران لب یک رود قسم/و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت/غصه هم میگذرد/آن چنان که فقط خاطره ای خواهد ماند/لحظه ها عریانند/به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز...
باید مشخصات هم بدم؟ رها 23 2سال 4 ماه
نه تو میمانی و نه اندوه/و نه هیچ یک از مردم این آبادی/به حباب نگران لب یک رود قسم/و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت/غصه هم میگذرد/آن چنان که فقط خاطره ای خواهد ماند/لحظه ها عریانند/به تن لحظه خود جامه اندوه مپوشان هرگز...
البته من مامان نشدم ها اگه اونا لیست منتظر هاست منم ببر اونجا خب منم منتظرم نی نی کوشولو ام