2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان شیوا به نظر من سوند خیلی خوبه تا شب راحت دراز میکشی
منم شکر خدا راضیم از طبیعی به شدت میترسیدم از اون بیشتر از معاینه هاش میترسیدم حتی وقتی دکتر معاینه کرد برا تشخیص سزارین یا طبیعی خیلی درد کشیدم
2731
مرسی عاطفه جون به خدا یعنی باورت نمیشه تمام دوران بارداریم به خاطر یه شب که همون شب عمله با استرس داره میگذره یعنی هیچی نفهمیدم از دوران بارداری این که میگن بهترین دوران عمره و از این حرفا
شانس منه دیگه

مامان امیر حسین جان خدا پسرتو حفظش کنه ایشاله ترو خدا واسم دعا کنید که همه چیز خوب باشه
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
2738
سلامم

من بیهوشی عمومی گرفتم... بد نبود راضی بودم چون هیچی نفهمیدم و استرس اتاق عمل رو نکشیدم!

چون گفتی راستشو بگم منم راستشو میگم. بعد از عمل از وقتی تو ریکاوری به هوش اومدم درد شدید داشتم تا روز بعدش که مرخص شدم. تو خونه هم تا حدود 2 هفته درد داشتم. تا یک ماه نمیتونستم درست دراز بکشم. شاید مشکل از من بوده. نمیدونم والا !

پمپ درد چی بیده؟! فکر نکنم ، من نداشتم.

من 10 اردیبهشت زاییدم. 11 اردیبهشت مرخص شدم. 24 ساعت کلا تو بیمارستان بودم.

من همون صبح فردای عمل بلند شدم راه رفتم و دستشویی خودم میرفتم. البته درد داشتم و سخت بود اما میتونستم راه برم.

سوند گذاشتن بهترین قسمتش بود. برای من که اصلا درد نداشت. نه گذاشتنش و نه برداشتنش. تازه از دستشویی رفتن هم راحت میشه آدم. حتما بذار . فقط یه کم حس قلقلک داشت ولی درد نداشت.

شکمم رو یه بار توی بخش که تازه آوردنم اومدن فشار دادن. برای من خیلیییییی درد داشت :( . نمیدونم توی بیهوشی هم فشار داده بودن یا نه.

من چون تجربه سزارین یه قلویی رو ندارم نمیدونم فرقشون چقدره. ولی دکتر میگفت میزان برشش زیاد فرقی نمیکنه. برای من حدود 15 سانته.

یادم نیست داخل واژن رو چک کردن یا نه . فکر نکنم. کلا برای من اون پایین رو چک نکردن. چ قبل ار عمل و چه بعدش

سلام آفتاب جون
ما ارثی داشتیم

ولی اگه خیلی دوست داری برو زیر نظر یه دکتر بهش بگو که خیلی دوس داری تا اگه صلاح دونست بهت کلومیفن بده با یکی دو دوره خوردن 2 تا نی نی میاد تو دلت ایشالههه
خدا جونم شکرت بابت دوتا فرشته از جنس خودم
2706