2737
2734
عنوان

همه مامانهائی که کوچولوی متولد 85 دارن بیان با هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 752567 بازدید | 19720 پست
سارا جون درست کردن وبلاگ راحته. بعضی ها با نی نی وبلاگ راحتن. بعضی هم با بلاگفا.
من چون با هر دو کار کردم . نی نی وبلاگ رو بیشتر میدوستم
باران رحمت خدا , همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم............
سلام ...
رفتیم سنجش و برگشتیم وعجب چیز بیخودی بود ... بعدش هم خانومه گفت خیلی خیلی بچه تون باهوشه ..( پری شنیدی ...؟؟؟) خودمون رو تحویل میگیریم ..
بعد رفتم مدرسه خودش ...مدیر رو دیدم و........... الان دارم از عصبانیت منفجر میشم ...............
یادتونه هر روز مدرسه بودم و خرید کن و کادو بخر و پول جمع کن و ...
معلمه رفته بود یه مدیر گفته بود که من علاقه ای به مدرسه و کادر و ... ندارم و از اجبار میرم و ...
منم نامردی نکردم یه چند تا دروغ که از قول مدیر گفته بود رو گفتم ..بعدش هم گفتم که من 6 ماهه حرفی نزدم اما وقتی داره ضد من حرف میزنه .. منهم دفاع میکنم...
کلی مدیر بیچاره باهام حرف زد که کاش از اول میگفتی و... چه میدونم ... اما دلم خنک شد که لااقل حرفهام رو زدم ..مدیره هم گفت که من که پارسال گفتم بیا اسم بچه ات رو اول بنویس جهشی اش کنیم ... قبول نکردی ....
الان سرم درد گرفته
تو بازی زندگی موقع یارکشی... چه خوبه آدم بگه :
من و خدا ....شما همه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
فعلا اوکی دادم. خدا بخیر کنههههه.
دعا کنین چرت و پرت نگه که میرم تو شکمششششش
خدایا تو آنى که آنى توانى چپانى جهانى در استکانى [smiley]s/sm06.gif[/smiley] خدایا صدهزار مرتبه شکرت . گل دخمل مامان ١٠ تیر ٩٣ اومد و خونمونو روشن کرد
به خیر بگذره سولماز
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
بهناز جون مگه سروش چند وقتشه؟
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
سلام ارامش نه خسته خواهر......همش این سنجش فرمالیته هست به خدا ....دو روز صبح تا ظهر وقتمونو گرفتن

در هوش سارا جونت که شکی نیست با این مامان مبتکرش و با حوصلش

خانوم کوچولو نینی من چهار روز دیگه شش ماهش کامل میشه دیگه با شیر سیر نشد دیشب لعاب برنج دادم نمیدونید چه ملچ مولوچی میکرد...انقدر توجه منو باباشو به خودش جلب میکنه که از اولی غافل شدیم اومد یهو محکم زد تو سرش

بعدش اومد بغلش کرد بوسیدش موندم چه کنم ؟؟؟؟؟؟
2740
سارا جون 3
شهریور 18 ماه رو پر میکنه میره تو 19
همسری میگه اینطوری بهتره خودش از سرش بیافته ولی من دل ندارم
نمیدونی چطوره میاد بلوزم رو میده بالا خودش رو به س ی ن ه میچسبونه یا محکم منو بغل میگیره ولی دیگه لب نمیزنه مگر اینکه اوج خواب باشه
البته من از لحاظ تغذیه اصلا مشکلی ندارم چون خورد و خوراکش خیلی خوبه شیر هم تا دلتون بخواد در روز میخوره. ولی حس تعلق خاطری که دارم داره منو اذیت میکنه
باران رحمت خدا , همیشه می بارد تقصیر ماست که کاسه هایمان را بر عکس گرفته ایم............

سلام دوستان پیرشدیم رفت یاد اون روزا بخیر این پست و گذاشتم بیاد .مامان ترمه (مامی ترمه) خدارحمتشون کنه. ان شاالله لحظات زندگیتون گرم و صمیمی همراه با یدنیا آرامش تقدیمتان .کاربرننه_نی نی ۵ 

اونایی که اعتقاد دارن به دعا و سرکتاب پول  ندین رایگان هست اگرخواستین پبج اینستا میدم