2733
2734
عنوان

همه مامانهائی که کوچولوی متولد 85 دارن بیان با هم آشنا بشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 752567 بازدید | 19720 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

د آخه این چه جور معرفی کردنه چرا هیچی از بچه ها نمی گین که چکارا بلدن و ........... هر چیزه دیگه در موردشون که به ذهنتون می رسه.

پرنیان من عاشق کتاب . نقاشی هم دوس داره اما بجز خط خطی یا به قول خودش گردالی چیز دیگه ای بلد نیس از اونجایی هم که من خودم تا د یر وخ سرکارم نمی تونم باهاش کار کنم . مامانم هم طفلی خیلی خوب ازش نگه داری می کنه اما نمی تونه که چیز زیادی یادش بده
2731
پوریا جیگر منم خیلی بد غذا هست موقع غذا خوردن اونقدر اذیت میکنه که دیوونه میشم بیشتر غذاها ومیوه ها رو نمیخوره میگه دوست ندارم با اینکه اصلا لب نزده که ببینه چه مزه ای داره فقط شیر وماست وبرنج اونم سفید شو میخوره بقیه چیزهارو با جنگ ودعوا میخوره وزنش 12 کیلو هست که دکترش گفت کمه تویک سال فقط 1کیلو اضافه کرده وبد غذاییش هم مقصر خودمون هستیم که برنامه غذاییش رو طبق دستور دکتر وکتاب انجام دادیم باید ازهمون 6ماهگی مثل قدیمیها همه چیز بهش میدادیم
به شنا وفوتبال وکشتی خیلی علاقه داره در کل ورزش خیلی دوست داره هروقت تلویزیون مسابقه ورزشی نشون میده حتی والیبال ومیشینه نگاه میکنه نمیزاره کانال عوض کنیم نقاشی هم در حد خط خطی بلده شعرها روهم خیلی بامزه میخونه اول وآخر شعرها رو جابجا میخونه یا فقط اون قسمت شعرو که خیلی دوست داره تکرار میکنه
پسر خیلی خیلی تمیز ومرتبیه خیلی سوال میکنه دایم میگه چرا؟ مربیای مهدش هم خیلی تعریفش رو میکنن ومی گن کاش بقیه بچه های مهد هم اینطوری بودن وتواین دوسالی که میاد مهد اصلا اذیتی برامون نداشته و خیلی مودب وحرف گوش کنه
سلام دوستان بهار من متولد آخر آبان هشتاد و پنجه کتاب خیلی دوست داره بد غذا نیست و ولی خیلی بازیگوشه و هزار بار بلند می شه تا بالاخره بشقابش رو تموم کنه به نظرتون باید چکار کنم که عادت کنه سر میز بشینه و تا غذاش تموم نشده از جاش بلند نشه؟
تا حالا کسائی که تو جمعمون اومدن:

جاستین فروردین
پسر پردیس جون فروردین
آوا جون اردیبهشت
پسر سارا جون خرداد
پسر سما جون تیر
رژین جون شهریور
دختر کتی جون مهر
امبر علی جون مهر
دختر سارا جون آبان
بهار جون آبان
پرنیان جون آذر
پوریا جون :بهمن
آیلین جون بهمن
پسر مامی جون اسفند
دوقلوهای لادی جون اسفند
نارسیس جون چطوری به پسرت نظم و ترتیب یاد دادی ؟من و پدرش هر کاری می کنیم جاستین یاد نمیگیره مرتب باشه!

مرجان جون به نظر من یکبار که از سر میز بلند شد دیگه بشقاب غذاشو وردار و بگو من فکر کردم سیر شدی که رفتی ! اگه با جدیت اینکارو بکنی یاد میگیره که نباید تا وقتی غذاش تموم نشده بلند بشه البته به شرط اینکه مطمئن باشی دخترت بد غذا نیست و از این کارت خوشحال نمیشه!!!
سلام. اشکان من هم 18 خرداد 85 دنیا اومده. 3 ماه تابستون مهد گذاشتمش اما هزینش برام زیاده شماها با هزینه مهد بچه ها مشکل ندارین؟ و احساس میکنم خیلی تنهاست اطرافمون بچه اندازه اشکان نیست که باهاش بازی کنه...نقاشی هم فقط بلده آدم بکشه اونم خیلی ساده کلا علاقه ای نداره.عاشق ماشین و کامیون و دوچرخه وووووو این چیزاست! غذا خوردنش هم زیاد تعریف نداره خیلی کم میخوره و حرص منو در میاره!
تا حالا کسائی که تو جمعمون اومدن:

جاستین فروردین
پسر پردیس جون فروردین
آوا جون اردیبهشت
پسر سارا جون خرداد
اشکان جون خرداد
پسر سما جون تیر
رژین جون شهریور
دختر کتی جون مهر
امبر علی جون مهر
دختر سارا جون آبان
بهار جون آبان