2733
2734
عنوان

مقدار مواد لازم سالاد الویه باید صد نفر.

| مشاهده متن کامل بحث + 22523 بازدید | 46 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اره میدونم.تولد دخترم. خب دیگه چی درست کنم.

ازاین نون ساندویچی لقمه ایا میخوای بذاری یانونای بزرگ؟

منوجاریم80تانون لقمه ای پرکردیم برای بزرگترادوتاگذاشتیم توبسته بچه هاهم یکی؛وقت زیادیم نبردخوشمزه هم شده بود

با چرخ گوشت درست کن موادشو چرخ کن نفری یه سیب زمینی متوسط یه خیار شور متوسط تخم مرغ هفتاد تا سینه مر ...

چهل تا سینه مرغ?خیلی زیاد نیست?

سیب زمینی میندازم چرخ گوشت.راحتتره

2728
ازاین نکن ساندویچب لقمه ایا میخوای بذاری یانونای بزرگ؟ منوجاریم80تانون لقمه ای پرکردیم برای بزرگترا ...

لقمه ای.بچه کوچیک هست جز همون صد نفر.

کشک و بادمجون و سمبوسه هم هست.

2738
شما الان مقدار وسایلش رو میدونید ?

اره بیستو پنجتا سینه مرغ رون چون چربه نریز برای مجلسی،ده کیلو سیب زمینی تخم مرغ ب ازای هرنفریدونه نریزی بهتره اما اگرم میریزی چاشنی ابلیمو بریزیکن تا کاملابوشومحوکنه ،یه دونه ازاین سس های دبه ای کیلویی بگیر حتمن غیررژیمی باشه،کنسرو ذرت بخر ازاین عمده فروشی موادغذایی حتما مرغوبش ،نخودفرنگی داخلش نریز برای تززین استفاده کن،خیارشور هم به نسبت موادت باید بریزی،ژامبون معتبر و خشک بریز وهمه موادتو کاملا ریز هماهنگ و یکسات بایدبزنی و انقدمخلوط,کنی یکدست بشه یک روز کامل وقت میبره درست کنی بریزی توظرف و غیرع من اگربودم و تجربه اونموقع رو داشتم یا حاضری الویه میخریدم یا یه غذای دیگ ردیف میکردم ساندویچ سردم خوبع کلاس کارتم بالامیره

من براجشن داداشم درست کردم عصرونه بغیرشام بدیم تنوعی هم بشه یروز قبل درست کردم وسواسم هستم نزاشتمهیچکسی دست بزنه بااینکه همه دهنشون بازمونده بود از مزه و تزیین و سالادش وغیره اما خودم از کتف درد و انگشت درد هیچکار دیگع ای نتونستم بکنم و کوفتم شد همچی

بفرما عزیزم

❤😘

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/
اره میدونم.تولد دخترم. خب دیگه چی درست کنم.

يه چيزى درست كن كه وقتى تولد شروع شد خودتم حالت خوب باشه 

من تولد داشتم . فلافل اماده خريدم تو ديس بزرگ مدلدار چيدم با گوجه گيلاسى و زيتون و كاهو تزيين كردم . تو يه ديس ديگه كالباس ورقه اى رول كردم با خلال دندون و سبزيجات مختلف تزيين كردم  مدل تزيينشو از نت سرچ كن .پيتزا تك نفره سفارش دادم با سيب زمينى سرخ شده اونم تو چنتا ديس چيدم تزيين شده . اينا امادس وقت زيادى نميگيره . كشك بادمجون هم خودم درست كردم

چنتا ظرف لازانيا هم ميتونى درست كنى اسونه در كنارش باشه.  

راستى كو كو سبزى و كو كو سيب زمينى هم ميتونى درست كنى مثه فينگر فود . يا دو طرفه درست كنى . ينى يه طرف سيب زمينيه يه طرف سبزى . سرچ كن . كلا چيزاى اسون انتخاب كن مدلاى مختلف شلوغش كن ميز رو 😁اونجورى سالاد الويه ميزارى خيلى خسته ميشى اخرشم ميگن سالاد گذاشته بود 😐

2706