2733
2734
عنوان

اقدامی های مرداد به بعد 97 بیاید دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 7240 بازدید | 466 پست
ساعت ورود قمر در عقرب روز چهارشنبه ساعت 22:45 هستش. من از دو تا تقویم چک کردم. حتی 23:57 هم نوشتن. ا ...

سلام. آره همینطوره. حالا هرچی خدا بخواد. ظاهرا تا امروز تخمک گذاری نداشتم. امروز روز 15 هست. نگرانم نکنه اصلا تخمک گذاری نداشته باشم!!!!!!!! امکانش هست!!! آخه ترشح خیلی کمی دارم! عجیبه!!!

سلام. خوشحالم این تاپیک رو پیدا کردم.  منم از ماه پیش توی اقدامم. البته ماه پیش حرکت خاصی نرفت ...

من اصلن به این چیزا اعتقاد ندارم ازیکشنبه میرم برا اقدام همه ماه ها وروزها حلاله فقط تو زمان حیض ونفاس نزدیکی حرامه هرکی یه اعتقادی داره چه میدونم 

ترک آرزو کردم ،رنج هستی آسان شد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرام که نیست عزیزم. بهتره رعایت بشه. روی هوش و سلامت بچه تاثیرگذاره. و رعایت نکردنش دلیل بر عدم سلامت یا کم هوشی بچه نیست. 

من دوست دارم این احتمال رو کم کنم. 

به قول شما هرکی یه اعتقادی داره. امیدوارم خدا خیلی منتظرتون نذاره و یه نی نی ناز و باهوش و سالم هدیه کنه بهتون :) 

سلام. خوشحالم این تاپیک رو پیدا کردم.  منم از ماه پیش توی اقدامم. البته ماه پیش حرکت خاصی نرفت ...

دقیییقا منم مث شما.پریودم دو هفته اس عقب افتاده امروز تخمدانام به طرز عجیبی از بس فعالیت دارن انگار با مشت میکوبه میخواد بیاد بیرون.دیگه رفتم اقدام😁نمیدونم چیکار کنم حالا.مکروه در مکروه شده.صدقه بدم دیگا چاره ای نیست

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2731

من چهار ماهه اقدامم روزي دوتا گلوكوفاژ هم خوردم تو اين چهارماه و از روز ١٥ پري دوفاستون،از اين ماه قراره كلومفين هم بخورم با استراديول ان شاالله اقدام اين ماهم جواب بده بيام و بخونم كه اينجا همه منتظراي اقدامي نتيجه مثبت گرفتن

براي هم دعا كنيم
2738
اینا چیه می‌خورید؟! چرا دکتر به من هیچی نداده!!!!! 

من تنبلي تخمدان و كم كاري تيروييد دارم اينا داروهاي تحريك تخمدان و كمك به حفظ لقاح و ايناست

ان شاالله كه تو نيازي بهشون نداشته باشي.

چند وقت اقدام كردي و نشد؟؟؟

معمولا ٦ ماه اقدام كنن نتيجه نگيرن دكتر آزمايش مينويسه و بعدش دارو

براي هم دعا كنيم
من تنبلي تخمدان و كم كاري تيروييد دارم اينا داروهاي تحريك تخمدان و كمك به حفظ لقاح و ايناست ان شاال ...

منم کم کاری تیروئید دارم. قرص میخورم فعلا نرماله. کیست تخمدان هم دارم متاسفانه. دکتر 6 ماه فرصت اقدام داده و اگه نشد لاپارا کنم. امیدم به خداست که توو این 6 ماه باردار شم. الان ماه دوم هستم

برای بارداری سالم شما هم زیر لب صلوات فرستادم. ان شاءلله که زودتر خبر شادیتونو بدید

منم کم کاری تیروئید دارم. قرص میخورم فعلا نرماله. کیست تخمدان هم دارم متاسفانه. دکتر 6 ماه فرصت اقدا ...

مرسي عزيزم😍😍😍اولين كسي بودي كه برا بارداريم دعا كرد چون همه فك ميكنن نميخام😅به نظر من دكترتو عوض كن شايد بدون لاپرا و با تحريك تخمدان باردار بشي

براي هم دعا كنيم
مرسي عزيزم😍😍😍اولين كسي بودي كه برا بارداريم دعا كرد چون همه فك ميكنن نميخام😅به نظر من دكترتو عوض ...

دکترم یکی از بهترین دکترای تهرانه. از این لحاظ خیالم جمعه خداروشکر

سلام من این ماه روز۱۳رفتم سونو گفت ۴ تا فپلیکول بالغ دازی منم شب ۱۵اقدام کردم فقط یه بار البته برای ...

سلام. ان شاء الله که با همین یه اقدام نی نی ناز تون بیاد بغلتون

دکتر براتون سونو مینویسه؟! 

من دو تا دکتر رفتم قبل از اقدام. اما هیچ کدوم نکات خاصی نگفتن. فقط گفتن یک شب در میون باشه

یعنی باید هربار وسطای سیکل برم یه دکتر برام سونو بنویسه و برم انجام بدم!!! 

خیلی سخته که!!! 

کاش بشه با به اقدام بگیره

لطفا شما هم مارو بی خبر نذارید

2706