2752
2734

اصلا اینجا باهمه چی مشکل دارن حقم دارن ازبس بدبختی دیدن توقع خوشی ندارن باپر بازدید مشکل دارن با خوشی وشوهر خوب تولد گرفتن لاکچری بودن باهمه چی مشکل دارن حالا نهایتم دوروغ بگن به کجا برمیخوره بهتر نیست ما دودستی کلاه خودمونو بگیریم باد نبره

خدایا به زن هایمان حیا وبه مردانمان غیرت عطا بفرما.تا زندگی های همه خواهران و برادرانم از ادم تا خاتم باصلح وصفا وعشق پایدار بمونه 🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر بی ادبی استارتر.هم تو هم خواهرت.الان فرق شما با کسایی ک مسخرت کردن و فحشت دادن تو چیه؟

تو اینکه من با دلیل دارم حرف میزنم اونا بی خود و بی جهت فحش دادن!

2731
چرا اینقدر جوش میزنی.کسای که مسخره کردن مطمعن باش خودشون هیچ خیری از شوهرشون ندیدن حسودی کردن.یا این ...

من سر همین هنگ کردم چون چه چیز خاصی بود مگه؟؟؟؟؟

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1747934/اين-داستان-لو-رفتن-يك-كاربر-ديگ?postId=58074465 ...

شما هرچی لایق خودت بوده ب من گفتی به من گفتی خاک برسر عقده ایت تو تاپیک خودم این فحش رو بهم دادی 

دهنت بسته بود اینجوری گفتی؟باز بشه چی میشه؟؟؟

هروقت امضای منو درست متوجه شدی منو ریپلای کن ابنقدرم حرفای متو تفسیر ب رای نکن توی تاپیکا ممکنه دو ن ...

عزیزم اگه طرف حرفت منم ک برخورد منو با همه تو تاپیک ها میتونی ببینی ب کسی از گل کمتر نگفتم! وقتی الکی میان زیر تاپیکت فحشت میدن انتظار چه برخوردی داری شما؟

باشه شما خوبی! ما اینجوریم عزیزم اذیتت میکنه نخون

کسایی که باید توجیح میشدن شدن!

یکی مثل پیشووولی خانومم ک به روی خودش نمیاره و انقدر وجود نداره ک از کار بیخودی ک کرده معذرت خواهی کنه هم ک مهم نیست برام!

چیزایی ک باید میخوند و لایقش بود رو خوند!

خداروشکر منم ثابت کردم ک دروغگو نیستم!

و ثابت کردم که چقدر اینجا ندید بدید پیدا میشه ک یه میز تولد ساده رو تو عمرش به خودش ندیده باشه!

تاپیک رو قفل میکنم!