2733
2734

نمیدونم اموزشگاه آوا کوک ثبت نام کنمطالقانی تو گوهردشت؟

یا سارنگ چهار راه طالقانی

.

کسی تجربه ای داره که کودک شونو برده باشه؟

تعداد رای : 1
نظرسنجی
آموزشگاه موسیقی کوک
0
0%
آموزشگاه موسیقی سارنگ
1
100%
آموزشگاه موسیقی کوک که شعبه دوم همون آوا هست
0
0%
دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.

ببخشید استارتر جان

منم میخوام امسال دخترمو کلاس موسیقی بفرستم ولی خودم اطلاعاتم صفره....

سوالم از شما اینه که از همون اول که میرن کلاس ساز خاصی رو یاد میگیرن؟؟؟؟

خودشون سازو انتخاب میکنن؟؟؟

تئوری هم داره یا همش عملیه؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ببخشید پسر یا دخترتون چند سالشه؟

دختره عزیزم

دختر بهاری ما در تاریخ 17/03/1393 ساعت 20:10 دقیقه قدم به این دنیا گذاشت و زندگی رو برای ما زیباتر کرد.خدایـــــــــــــا هزاران مرتبه شکرت بابت این فرشته زمینی.
دختر منم تقریبا هم سن دختر شماست. چه سازی میخواید بذاریدش؟

از پایه میخوام شروع کنم.

برای این سن تو دوره پایه با بازی هست که هم بلز یاد میگیرن هم فلوت

دختره عزیزم

الان به امضات دقت کردم،دخترِ گلت دو روز از پسر من کوچیک تره...

خدا حفظش کنه واست...

زود نیست از الان بفرستیمشون کلاس؟

پسر من عاشق موسیقیه.

عاشق خدام...عاشق حضرت زهرام...عاشق پسرامم... آبیِ استقلالی...
2740
فامیلمون چندساله میره سارنگ عالیه فسقلی 8سالشه همچین پیانو میزنه که نگووو

افرین بهش

از چند سالگی شروع کرده؟

از همون پایه و کلاسهای گروهی شروع کردن؟

الان به امضات دقت کردم،دخترِ گلت دو روز از پسر من کوچیک تره... خدا حفظش کنه واست... زود نیست از ال ...

همچنین پسر گل شمارو.ممنون.

نه عزیز م.از بچه های ما کوچیکتر هم میان.

ولی خوب از همین سن بهترین موقع هست.

اگه علاقه داره حتما بفرست

همچنین پسر گل شمارو.ممنون. نه عزیز م.از بچه های ما کوچیکتر هم میان. ولی خوب از همین سن بهترین موقع ...

ممنونم.

مرسی از راهنماییت عزیزم.

عاشق خدام...عاشق حضرت زهرام...عاشق پسرامم... آبیِ استقلالی...
ببخشید استارتر جان منم میخوام امسال دخترمو کلاس موسیقی بفرستم ولی خودم اطلاعاتم صفره.... سوالم از ...

چند سالشونه عزیزم؟

بستگی به سن داره.

دختر من که 4 سالشه از کلاسهای گروهی و با بازی نت خوانی رو یاد میگیرن.

بعد از حدودا 1 و سال و نیم ساز تخصصی شروع میکنن

چند سالشونه عزیزم؟ بستگی به سن داره. دختر من که 4 سالشه از کلاسهای گروهی و با بازی نت خوانی رو یاد ...

دخترم ۸ سالشه....

ینی شما میفرمایین که چند ماه دوره  آشنایی اولیه و تئوری دارن بعد ساز تخصص یاد میگیرن؟؟؟

دخترم ۸ سالشه.... ینی شما میفرمایین که چند ماه دوره  آشنایی اولیه و تئوری دارن بعد ساز تخصص یا ...

امروز که جلسه معارفه موسیقی کوک بودم.

برای سن 8 سال گفتن بستگی به یادگیری کودک از 6 تا 9 ماه ساز تخصصی انتخاب میکنن.

شاید هم کمتر بشه این زمان

2706