2733
2734
عنوان

بدترين سوتي هايي كه جلو كسي كه دوسش دارين داديد چي بود ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1428 بازدید | 46 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار توی یه گروه همکارا بودن مختلط هنوز تلرام نه قابلیت دیلیت برای همه ی اعضا ی گروه رو داشت و نه ...

😂😂😂 سوتياي اينجوري كه اصلا عالين 

من خودم هزار بار طي سوتي هام اعضاي مختلف زن و مرد رو لفظاً به كار بردم

من بهـترينِ خودمم ❤️

یه دفعم داداشم باهام بحث کرد اومد از دلم دراره،گفت ناراحت شدی؟؟؟اومدم بگم گیرم که ناراحتم چکار میخای بکنی،گفتم ک   $ی ر $ م که ناراحتم اصلاااا داداشم رفتاااا 

2731

يه بار هم من خودم حواسم نبود دستم خورد عكس انداخت گوشيم انقد هول كردم گوشي از دستم افتاد تا اومدم برش دارم ديدم عكسه در حال سند شدن تو گروهه حالا عكسه هم پروپاچم توش قشنگ كعلوم بود واتساپم رو ديليت كردم واي واي رو خاموش كردم گوشي رو هم كم مونده بود از ايران هم برم كه خداروشكر بعد چند روز دوستام گفتم بيا بابا اصلا همچين چيزي نيومده 😁

من بهـترينِ خودمم ❤️

بم گف خیلی خانومی منم اومدم بگم مرسی شمام خیلی آقایی هول شدم گفتم مرسی شمام خیلی خانومی اونم با ناز😖😖

اسم کاربریمو دیدی فکر بد کن😁😁بمن چه مگه من مسئول فکره تو ام😒😁😎 ***I have died everyday waiting for you... Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years... I'll love you for athousand more *** Tut elimden, beni çok sev, kimsey verme...Seveceksen, ömürlük sev, bir günlük sevme

یه بار شوهرم و شوهرخواهرم و خواهرم تو هال داشتن صحبت میکردن.بحث داغ شد.من میخواستم برم دستشویی.نوار بهداشتی گرفتم که برم .اومدم که از هال رد بشم بحث داغ بود خواستم منم حرف بزنم.با نوار بهداشتی بالدار تو دست رفتم جلوی شوهر خواهرم انقد با ذوق حرف میزدم هی اینو هم بالا پایین میکردم تو دستم.خدارو شکر شوهرم حواسش نبود.هی میبینم خواهرم چشم ابرو میاد متوجه نمیشدم بعد من رفتم تو آشپزخونه.پشتم اومد.میگه این چیه دستت هی باهاش مانور میدی.منو میگی تازه اونجا دیدم.پرتش کردم سمت خواهرم.هی میگفتم توروخدا بگو مال تو بود.خواهرم میخندید میگفت منگول ؛یعنی شوهرم نمیدونه که مال من نیست.😂😂😂😊😊

باردار نیستم.این تیکر امید من به خوش اخلاق شدنه شوهرمه.الهی آمین

رفتم پیست مسابقه کفش پاشنه میخی پام بود انموقع پیست ازادی صندلیاش مال قرون وستا بود  صندلی شکست رفتم پاینن فقط گردنم بیرون بود روم نمیشد بگم منرو بیارید بیرون نامزدمم رفته بود تمرین مسابقه🙈🙈کلی دوستاش زیر زیرکی خندیدن فکرشم ازارم میده

معبودم شکرت بهترینها رو ارزانی قلبم نما ❤❤
 بم گف خیلی خانومی منم اومدم بگم مرسی شمام خیلی آقایی هول شدم گفتم مرسی شمام خیلی خانومی اونم ب ...

😂😂😂 خوشم مياد موقع سوتي همه هم جدي ى تو قيافه بودن هيشكي تو مود شوخي يا خنده نبوده كه ضايع شده

من بهـترينِ خودمم ❤️

من دبیرستان که بودم دوره اس ام اس زدن و اینا بود هنوز!یه جوک بی ادبی رو میخواستم برا دوستم بفرستم برا بابام فرستادم!!😑یعنی نمیدونستم چه غلطی بکنم،پشت بندش اس دادم بابا این منظورش چیه!؟😣حالا منظورشم کاملا واضح بود

دیگه هیچی بابام به روم نیاورد خدا رو شکر

گر تو گرفتارم کنی، من با گرفتاری خوشم!داروی دردم گر تویی، در اوج بیماری خوشم!
2706