2737
2739

مامانا امروز این سومین پستمه ....بچه های گلتون از کی تقلید کردن،نی نیاتون کی وقتی شما زبون در اوردین یا دست دسی کردین یا بای بای یا اصواتی که در آوردین رو تقلید کردن؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بچه من یازده ماهگی دس زد 

یازده ماهگی راه رف

منج ماهگی دندون دراورد 

روز اول خندید 

تقلید کردن فک کنم ۶-۷ماه بود صدا دراورد 

ولییییی هر بچه ای با بچه دیگه فرق میکنه اصن بچتو با کسی مقایسه نکن 

2740

پسر من پنج ماه و نیمگی نشست هفت ماهگی بای بای یاد گرفت یازده ماهگی بوس میکرد راه رفتن چهارده ماهگی.الانم ک بیست ماهشه همش در حال تقلیده  

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍

پسر من 9.5 ماه چهار دست وپا رفت بع یکسالگی بای بای می کرد  وچیزی میخواست فقط این این میگفت همه چیزو میفهمید ولی از ما تقلید نمی کرد

13 ماهگی راه رفت الان هم کلمه های سخت رو زودتر یاد میگیره

مثالا کلمه حموم رو میگه چون دوست داره بره حموم ولی خیلی کلمه های راحتتر رو از ما تقلید نمیکنه

پسر من دوازده ماهشه هنوز راه نمیره 

از ده ماهگی دست میزنه و بای بای میکنه 

به همه چی اشاره میکنه و با صدای اهنگ خودشو تکون میذه 

فقطم مامان و بابا میگه

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل

اصلا خاطرم نیست ولی در کل جلو نبود 

من زیاد باهاش کار میکردم و میکنم الان از هم سناش یکم جلو افتاده

اصلا مهم نیست بعضی بچه ها فرزن یادگیریشون سریعه من خودم فراگیریم خیلی تنده 9 ماهگی مستقل راه رفتم زود حرف زدم خواهرم همه کارش کند بوده

اصل مهم تو بچه ها اموزش مداومه حالا چه بچه کند چه فرز

فقط اونی که کند تره تلاش بیشتری لازم داره

اینو الان متوجه نمیشی حدود 3 سالگیش میفهمی

پیج کاری من😍😍😍سفارش و دوخت انواع لباسهای مادر و کودک با بهترین کیفیت  ferly_design
2706