2733
2739

سلام مامانا نی نی من 8 ماهشه و فقط به من و باباش می خنده یا اگر کسی رو زیاد ببینه یه لبخند میزنه ....نی نی های شما چطورن؟

راستی نی نیاتون تو 8 ماه چیزی میگن؟دست دسی یا بای بای میکنن؟

من نی نیم ۵ ماه ونیمش .حرف که بهش میزنی میخنده غریبه و خودی نداره .شوشو میگفت بچه ی ما اینجوریه یا از همه.ولی خب دیگه درستش نی نیه شماست دیگه .به کسایی که میشناسه میخنده جگرطلایی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من نی نیم ۵ ماه ونیمش .حرف که بهش میزنی میخنده غریبه و خودی نداره .شوشو میگفت بچه ی ما اینجوریه یا ا ...

بچه شما الن برا ایکه بخواد غریبه و اشنا رو از هم تشخیص بده زوده فکر میکنم از 7 یا از 8 ماه ...پسر منم الان ده ماهشه قبلا بغل همه میرفت و کلی هم کیف میکرد الان مه بزرگتر شده بغل ی غریبه که میره میترسه و غریبی میکنه.

دختر من تو این سن به همه میخندید وبغل همه میرفت متاسفانه حتی تو مترو دست به دست میچرخید حال بدی بو ...

دقیقا مثل نی نی من.اینقدر کفرم میگرفت که بغل همه میره و چنان راحته با همه.الان دبگه خوب شده از 8 ماهگی بهتر شد

وای عزیزم .خدا حفظش کنه خوش اخلاق بوده خب

ازون جنبه ش اره

اما ی ذره ضایعم هست

حتی تو تاکسی میرفت بغل بغلی

به همه میخندید   

یبار برادرشوهرم بهمون گفت این دهاتی بازیا چیه بچتون در میاره

فقطم 7 ماهش بود

2740
ازون جنبه ش اره اما ی ذره ضایعم هست حتی تو تاکسی میرفت بغل بغلی  به همه میخندید   &nbs ...

وا دهاتی بازیه .چه حرفا .بچه ماشالله اجتماعیه و خوش اخلاق.حتما برادر شوهرت زورش میاورده بچتون دم بریده خودش و بلده تو دل همه جا کنه

وا دهاتی بازیه .چه حرفا .بچه ماشالله اجتماعیه و خوش اخلاق.حتما برادر شوهرت زورش میاورده بچتون دم بری ...

اره الانم اجتماعیه وروابط گرمی برقرار میکنه

حتی مهدم نبردمش هنوز اما زود جوش میخوره با اطرافیان

یکمم اینجور بچه ها مراقبت بیشتری میخوان البته

اره الانم اجتماعیه وروابط گرمی برقرار میکنه حتی مهدم نبردمش هنوز اما زود جوش میخوره با اطرافیان یک ...

به نطر من حسن خیلی بزرگیه.من به شخصه بچه ای که زود روابط برقرار کنه و اخمو نباشه رو دوست دارم

پسر من از بچگیش تاالان از هیچکس غریبی نکرده هر کی سر ب سرش بزاره میخنده ومیره بغلش.از لحاظ حرف زدنم ک طوطیه برا خودش مامان بابا عمو افتاد،بدو،تا یه پرنده میبینه میگه توتو،درخت ببینه میگه توت چون قبلا بردمش کنار درخت توت گفتم توت فکر میکنه همه درختا اسمشون توت،خیلی وقته میره روی مبل ومیز ووامیسته وخودشو میگیره به مبلا وراه میره وبی نهاااااااایت فعال وشیطونهبحدی ک یه وقتا میگم حتما پیش فعاله 

2706