2737
2739
عنوان

شوشوهابرای خریدباهاتون میان بیرون یاخودتون تنهامیرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2771 بازدید | 55 پست
من دیگه فقط خریدهای بزرگ روباهاش میرم..اماهمونم مشکل داریم..مثلاخریدمبل خودتون میدونین چقدرحساس وسخته!اونم تواهوازکه تنوع کمه!نمیدونین چه بحث ودعواهایی داشتیم تاخریدیمش..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم که همیشه خودم تنهایی میرم خرید!!

شوشو اصلا خوشش از خرید نمیاد و اصلا سر رشته نداره!!!مخصوصا میوه جات و تره بار که...

حتی خودم لباس براش میگیرم همیشه میارم خونه اگه سایزش نباشه میبرم تعویض میکنم...البته من خودم خیلی

از خرید کردن لذت میبرم و راحت ترم..شوشو همه چی رو به من سپرده چون همیشه از 6 صبح تا 6 و 7 شب سر کاره

و خستست...
2740
منم شوهرم از خرید کردن خوشش میاد البته من یکم بدجنسم روزایی خریدام زیاد و نمی تونم بیارمشون خونه اونو با خودم میبرم که بارم رو بیاره (بیچاره ههههههه) روزایی هم که برای تفریح و خرید میریم معمولا با خواهرام می رم که بمون خوش بگذره. ولی کلا شوهرم خیلی مهربونو پرحوصله است. خرجی خونه هم دست منه یعنی کارت عابربانکش دست منه و از من پول تو جیبی می گیره. من چقدر بهش ظلم می کنم خدا از سرتقصیراتم بگذره طفلکی ههههههههه
وای خوش به حالت حالا بر عکس من شوشو ی من اصلا نمیذاره من تنها برم خرید!!!!
بخوام برم 1 کیلو خیار هم بخرم میگه یا من سر راه میخرم یا صبر کن بیام خونه با هم بریم!
عقده ای شدم واسه 1 ساعت تنها خرید کردن!!!
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!
آخی اتفاقا خوبه که با هم برید خرید. من هروقت با شوهرم می رم احساس امنیت خاطر می کنم. البته با خواهرام هم میرم خیلی بهم خوش می گذره ولی با شوهرم کیفش بیشتره!!!!! ضمنا بچه ام هر وقت وقت دکتر داره حتما حتما با شوهرم میرم.
من همیشه با شوهرم میرم خرید خیلی‌ بهتره .البته تنهائی‌ هم میرم ولی‌ وقتی‌ خریدم کم باشه.ولی‌ خریدای ماهیانرو با هم میریم .خدایی نمیذاره یه پلاستیک بردارم همشو خودش میکشه.من که خیلی‌ راضیم
نه اصلا بد دل به من نیست
میگه خوشم نمیاد تنها بری خرید وقتی من میتونم انجام بدم
در کل از این آدم هاس که خیلی حواسش به همه جا هست و دوست داره همه کار ها رو خودش انجام بده
ولی در مورد خرید لباس اصلا بمیرم هم نمیذاره تنها برم
میگه فروشنده های مغازه ها آدم های سالمی نیستن اکثرا!!!
من میخوام و تا آخر امسال به خواستم رسیدم!