2737
2734
عنوان

باورم نمیشه ۲ خط شد بالاخره ۲ خط شدبی بی چکم

| مشاهده متن کامل بحث + 1641 بازدید | 66 پست
ب سلامتی مبارک باشه ی سوال چجوری ب عراقیه فهموندی چی میخوای؟ گفتی بی بی چک؟!

دیگه عربها عراق و عربستان بهتر از ما فارسی بلدن و همه لهجه های استان ها رو هم میدونن حتی

خوشبختی یعنی من و عشقم و ثمره های عشقمون محمدطاها  و مهراد 👨‍👩‍👦‍👦

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بخدا هر جا میرم برای همه گرفتارا همه منتظرا همه مجردا همه حاجتمندا دعا میکنم مخصوصا بچهای نی نی سایت ...

عزیزم مبارکت باشه برای منم دعاکن انشالله بچم صحیحوسالم باشه امام حسین اگه صلاحش بوده بهم یه پسربده فرداشب میرم سونوجنسیت خانواده همسرم تحت فشارم قراردادن پسرباشه وفلان...کلی نذرونیازکردم برام دعاکن

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
عزیزم مبارکت باشه برای منم دعاکن انشالله بچم صحیحوسالم باشه امام حسین اگه صلاحش بوده بهم یه پسربده ف ...

انشاا...فردا میرم مسجد کوفه برای پسر دار شدنت ۲رکعت نماز میخونم عزیزم ممنون انشاا...سالم بیاد بغلت

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
2728
انشاا...فردا میرم مسجد کوفه برای پسر دار شدنت ۲رکعت نماز میخونم عزیزم ممنون انشاا...سالم بیاد بغلت

قربون محببتتت دوست قشنگم انشالله بچتوسالموصالح بغل بگیری😍😍شب سونودارم میام خبرمیدم

خدایاهزاران هزارمرتبه شکربابت فرشته کوچولوی زندگیمون هدیه خدابعدازچندسال انتظارباIVF😍😘انشالله دامن تمام منتظراسبزبشه بزودی🌹دخترقشنگم زندگی منوبابایی انشالله همیشه سلامت باشی ولبت خندون باشه😍🐣
قربون محببتتت دوست قشنگم انشالله بچتوسالموصالح بغل بگیری😍😍شب سونودارم میام خبرمیدم

قربونت عزیزم انشاا...به سلامتی خوش خبر باشی ولی اگه دختر بود با افتخار به همه بگو انشاا...که پسره .منم بیام ایران میرم آزمایش مطمئن شدم تیکر میزارم 😍

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
بخدا هر جا میرم برای همه گرفتارا همه منتظرا همه مجردا همه حاجتمندا دعا میکنم مخصوصا بچهای نی نی سایت ...

خوش به سعادتت.مبارکت باشههههههه.برمن هم دعا کن.14معصوم هم نظری بهم ننداختن

انتقال ازگروه نارنجی🍊بهگروه سبز ،تاپیک بامدادخمار،وزن اولیه۶۷.۵ 🍊،وزن هدف:۵۷ 🍊،تاریخ شروع۲۳/۸/۴۰۰  🍊 🍊  درتاریخ۴۰۰/۱۱/۳ وارد گروه سبز شدم باوزن۶۲کیلو.