2733
2739

حالا من ک کلا نمیدونم واسه خودم ماشین بخرم یا نه.میترسم دیگه شوهرم بی خیال ما بشه و منو پسرمو بذاره با ماشین منو خودشم بره با ماشین خودش...ترسه دیگه تا حالا تجربشو نداشتم😢😢😢دو راهیه من سختتره ...

اما شما پافشاری کن تیبا هاچ بک بخر😆😆😆

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم دلم میخواد شوهر میگه پراید خوبه تحلیلش تو حلقم

پراید و تیبا تقریبا موتورشون یکیه ...خب پراید تو شلوغیه تهران برای جای پارک و سبقت حسن داره ولی خب اتاق تیبا بهتره و گرونتره دیگه...

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 

شوهر خاک برسر مرده شور برده ی من هیچ کدومو نمیخره😔پولم داریم ولی نمیخره ماشین

اگه خدا بخواد تیکر عروسیمه..خیلی مشکل داریم هرکی امضامو دید یه صلوات مهمونم کنه تو این تاریخ عروسیمونو بگیریم و راحت شیم.اجرتون با آقا امام زمان(عج)💔
2731
شوهر خاک برسر مرده شور برده ی من هیچ کدومو نمیخره😔پولم داریم ولی نمیخره ماشین

عه وا چرا؟؟؟

خوب من،هنر عشق در پیوند تفاوت هاست و معجزه اش نادیده گرفتن کمبودها... زندگی ست دیگر...همیشه که همه رنگهایش جور نیست،همه سازهایش کوک نیست، باید یادگرفت با هر سازش رقصید،حتی با ناکوک ترین ناکوکش...اصلا رنگ و رقص و ساز و کوکش را فراموش کن! حواست باشد به این روزهایی که دیگر برنمی گردد،به فرصت هایی که مثل باد می آیند و می روند و همیشگی نیستند؛به این سالها که به سرعت برق گذشتند،به جوانی که رفت، میانسالی که می رود،حواست باشد به کوتاهی زندگی !                                                                               زندگی به همین آسانی می گذرد... 

پراید دیدم از پژوی نو سرحال تره ...بستگی داره دیگه بعضیا تحلیلاشون متفاوته ...مثلا همسرم که از نوجوونی ماشین داشته می گه پرشیا آشغاله همشون سر سیلندر می سوزونن...چون استاندارد نیست و موتورو بدنه بهم نمی خوره...حالا بعضیا براش خودکشی می کنن یعنی خدایی اومده رو زمین بین ماشینای ایرانی اونم پرشیاست....

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2740
واقعا افتضاحه با اینکه صفر خریدم ولی موقع رانندگی هی در داشبوردش باز میشه خودبخود  ایمنیش صفره ...

با اجازه ات پستتو به شوهرم نشون میدم بلکه از خر شیطون بیاد پایین فامیلاش نسخه پراید پیچیدن

2706