2737
2739
عنوان

بچه ها با شوهری ک دست بزن داره باید چطور برخورد کرد خیلی افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 144 پست

خداييش وقتي شوهرت دست بزن داره و بداخلاقه و خودت هم هيچ پشتيباني نداري ميري بجه دار ميشي خب خودت با دست خودت تمام درها رو ميبندي به روي خودت ديگه ما الان چه كمكي ميتونيم بهت بديم ميتوني از بچه ات بگذر برو سركار شوهرت رو هم بنشون سرجاش 

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
خداييش وقتي شوهرت دست بزن داره و بداخلاقه و خودت هم هيچ پشتيباني نداري ميري بجه دار ميشي خب خودت با ...

اون زمان ک من بچه آوردم اینطوری نبود کسی از فرداش خبر نداره،بعدم از اون ب بعد مراقبم بچه دار نشم

عشقم فقط پسر کوچولوم   

وقتی با هم بحثتون شروع میشه اونموقع اون محل رو ترک کن برو تو اتاق دیگه یا سالن باهاش شروع به کل کل و دهن به دهن نکن 

حتما حتما حتما اگه تکرار کرو برو کلانتری و نامه پزشکی قانونی بگیر و بذار جای مطمئن

اصلا اصلا اصلا باهاش فیزیکی درگیر نشو چون اگه بلایی سرت بیاد خدای نکرده دنیا رو هم بهت بدن جبرانش نمیشه 

حتما حتما حتما مشاور برید چون چه باهاش بمونی و چه نه بعدا برات جای پشیمونی نمیمونه

حتما حتما حتما خانواده ها رو در جریان بذار و فکر نکن با نگفتن داری آبرو داری و خانومی میکنی. 

توکل به خدا کن و اگه با وجود تمام اینکارها اصلاح نشد برای مهریه و بعد طلاق اقدام کن

انشالا که به اونجاها نمیکشه و اصلاح میشه

برای من یه فرشتست خیلی خوبه ناخنهامو میگیره موهامو شونه میکنه یکهو اینطور میشه😢اصلا دلم نمیاد ولش ک ...

ای جاااان.چه رمانتیک  

اما نه آخرش بد بود  

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
2740
اون زمان ک من بچه آوردم اینطوری نبود کسی از فرداش خبر نداره،بعدم از اون ب بعد مراقبم بچه دار نشم

يعني اول خوش اخلاق بود بعد يهو تغيير رفتار داد؟ببين دست بزن كه يهو به وجود نميادس تو ذاته يه مرد هست 

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
برای من یه فرشتست خیلی خوبه ناخنهامو میگیره موهامو شونه میکنه یکهو اینطور میشه😢اصلا دلم نمیاد ولش ک ...

عزیزم پستهات رو خوندم و مثل مورد شما زیاد دیدم. حتما حتما مشاوره خوب پیدا کن و برید اینرفتار ریشه در کودکیشون داره ولی با خلقیاتی که گفتی مشخصه بیشتر احساسی عمل میکنه تا عقلانی . و این یاد گرفتنیه که تعادل داشته باشه. حیف هست وقتی انقدر خاطرات خوب هم داری. کمکش کن

بچه ها شماهایی ک میگید حقشو بذار کف دستش برو،من جایی رو ندارم برم تازه اگه خانوادم بفهمن دعوامون شده ...

دخترای این جور خانواده ها همشون حیف و میل میشن... برای فرار از خانواده ی عصبی راحت و نشناخته به ازدواج راضی میشن بعدشم معمولا چون شانس ندارن نصیب یه آدم اذیت کن میشن... متاسفانه هم آدم میدونه راه برگشتی نیست تحمل میکنه😔😔😔😔

2706