2733
2734
عنوان

بچه ها با شوهری ک دست بزن داره باید چطور برخورد کرد خیلی افسرده شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 144 پست
😂😂😂😂😂 وای اینو یادم رفت بگم

😁😁😁😁

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بچه ها شماهایی ک میگید حقشو بذار کف دستش برو،من جایی رو ندارم برم تازه اگه خانوادم بفهمن دعوامون شده پشتم نیستن اونا ی جورین ک من حتی خونشون نمیرم خودشون همش دعوا دارن خانواده م پر مشکلن من کجا برم

عشقم فقط پسر کوچولوم   

استاروقتی بحث بالاگرفت برواتاق نیم ساعت درازبکش هی بحث کنیدکاربه جاهای باریک میکشه ازاون محل دورشووقتی داره دعوابالامیگیره

زن باشی یا مرد فرقی نمیکند مرگ تمامت میکند انسان باش تاجاودانه شوی😍😍😍😍
اصلا نباید بذاری عادی بشه هر بار که کتک زد اولا زنگ بزن به پدر و مادر خودش یا خودت بعدشم سریع ب ...

من کاملأبا نظر شما موافقم.اینقدرم بدم میاد ازین خانومایی که میان تاپیک میزنن شوهرم زد چکار کنم.دوباره فردا روز از نو روزی از نو.خب آخه یعنی چی؟؟؟؟پدرمادره بیچاره با هزاران سختی و مشقت بچه بزرگ میکنن با هزار امید و آرزو میفرستنش خونه بخت بعد یه آدم مریض از راه میرسه چپ و راست این بدبختو میکوبه.خب عزیزه من خواهره من مرگ یه بار شیون یه بار.تکلیفتو معلوم کن.حالا میخای بری پزشک قانونی شکایت کنی یا به چهارتا بزرگتر بگی یا هر چیزه دیگه خب بکن.یعنی چی که بچه دارم بخاطرش نمیتونم.اینجوری که بیشتر بچه آسیب میبینه همیشه دعوا و کتک کاری.نمیگم طلاق بگیر من میگم باید دستشو جمع کنی.به قول دستمون چرا شوهرت آدمای تو خیابونو نمیزنه؟چون میدونه شکایت میکنن و باید زندان بره دیه بده.خب خانومی تو هم بترسونش.

وزن هدف تا۲۴شهریور ۶۰کیلو💪💪
2740
بچه ها شماهایی ک میگید حقشو بذار کف دستش برو،من جایی رو ندارم برم تازه اگه خانوادم بفهمن دعوامون شده ...

ببین عزیزم وقتی خوبی بهش بگو من ببینم تو قاطی کنی اون محل رو ترک میکنم؛تا اروم بشی و میام اینو مشاورم گفت من شوهرم اینجوره اعلام میکنه قبلش میگه وای سارا دارم چیز خل میشم ببخشیدا،بعد من پا میشم میرم یه جا از حالته صورتشم میشه فهمیدها.محل رو ترک کن 

پسرم ❤❤😍😍😘😘
من کاملأبا نظر شما موافقم.اینقدرم بدم میاد ازین خانومایی که میان تاپیک میزنن شوهرم زد چکار کنم.دوبار ...

از چی بترسونم ؟اگه من برم میاد بچشو میبره و سراغی از من نمیگیره

عشقم فقط پسر کوچولوم   
بچه ها شماهایی ک میگید حقشو بذار کف دستش برو،من جایی رو ندارم برم تازه اگه خانوادم بفهمن دعوامون شده ...

پس بخاطر همین هار شده میدونه پشتوانه نداری این کارو میکنه 

باهاش بحث نکن ازش فاصله بگیر درستو بخون کار پیدا کن مستقل شو خیلی مواظب بچت باش 

چند سالشه؟ 

مگه مریضه وا چه حرفا

اره خله دیگه تا اسمه ننه و باباش میاد قاطی میکنه حالا خدا رو شکر اعلام میکنه من قبلا بی تفاوت بودم به اعلامش ولی حالا گوش میکنم و دور میشم .

پسرم ❤❤😍😍😘😘
2706