2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من و شوهرم خیلی حساسیم مثلا من عمرا بچه تنها جایی نمیفرستم کلا خودمم عادت ندارم زیاد خونه کسی برم. ...

هیچ کار.خواهرت اینجوری راضیه شایدم داره خانمی میکنه.تا کمک نخواد هیچ کاری نمیشه کرد.فقط بهش بگو ناراحت نمیشه اینجوری حرف میزنه.

2728

وقتی شما شنونده ی حرفاش میشین احساس میکنه حرفاش اهمیت داره و ادامه میده ... شما حواستونو بدین به تلویزیون یا کتاب یا صحبت با دیگر افرادی که حضور دارن ... کلا به مطلبی که عنوان میکنه اون آقا بها ندین و بفهمونید که حرفاش براتون بی اهمیته و پوچ و عبثه ....

کم کم خودشو جمع میکنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ////////////////////////////////// خدا حافظ همگی ، خدا حافظ نی نی سایت 
احساس میکنم قبلا یه بار بهش خیانت کرده من سربسته یه جیزهایی فهمیدم البته

ای وای چه بد.نباید جلو این حرف ها سکوت کرد.یکی از اقواممون شوهرش همش میگفت میرم زن دوم میگیرم.بعد میخندید و زنش هیچی نمیگفت وقتی بهش میگفتیم میگفت شوخی میکنه زن دوم کجا بودو از این حرف ها.چند سال پیش فهمیدیم اقا فیلش یاد هندستون کرده.

2738
وقتی شما شنونده ی حرفاش میشین احساس میکنه حرفاش اهمیت داره و ادامه میده ... شما حواستونو بدین به تلو ...

هر موقع بحث میکنه من بحثو عوض میکنم یا بلند میشم میرم شوهرمم کلا محلش نمیده ولی بعد چند دقیقه دوبارا ادامه بحثو میده

چرا من بهش توپیدم سریع شستمش بعدم به شوهرم گفتم بریم پاشدیم رفتیم حدود یه ماهم خونش نرفتیم الان دیگه ...

باریکلا...

با اینجور آدما باید قاطع و تند برخورد کرد...

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
شوهرش رو روانمه خیلی وقتا. دیشب رفتیم مهمونی خیلی شلوغ بود بعد برگشته میگه با یکی سره پارک ماشین دع ...

مثل اینکه خیلی علاقه داره به غیبت پشت سر دخترا!

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2706