2733
2734
عنوان

خوشگلای سایت، از چه مارک کرم پودر و رژ لبی استفاده می کنین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 894 بازدید | 84 پست
چون گفتی خوشگلا اومدم و چون خوشگلم استفاده نمیکنم 😂😆❤❤❤😘😘😘

جوووووون ..خوشگل کی بودی تووووو؟    

بکوشیم پیش از آنکه کسی را داوری کنیم،اورا درک کنیم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
جوووووون ..خوشگل کی بودی تووووو؟      

عزیزمیی توووووو😘😘😘😘😘😘😍😍😍😍

خوشگلِ ممد 😆🙈

ممد خیلی قشنگه...ممد مست و ملنگه...ممد بچه مازرون....ممد خیلی مهربوون....ممد شلوارپلنگی...ممد خیلی رو نروی.....ممد هیکل دومتری...ممد بنزتو عشقه...ننه ی کچلتو عشقه...فقط خودمونو عشقه  

اینا که آرایشگاه میری میزنن صورت صاف و یکدست میشه چیه

الان دختر دبیرستانیا خوب شدن.....من دبیرستان که بودم با یه دختره دوست شدم،باهاش رفتم بیرون همه میگفتن داداشت اذیت نمیشه با مقنعه    

من پوستم مشکلی نداره و فقط برای یه دست شدن هلثی میکس بورژا میزنم ولی نمیدونم کاورش برای پوستای خراب چطوره

دوست عزیز وقتی من توی قسمت تبادل نظر ،نظر میدم تا وقتی مخالف قوانین سایت نباشه کسی حق اعتراض نداره!!!چون اسمش تبادله نظره! من نظرم و میگم، چه بد ،چه غلط یا خوب و درست!!!من نمیتونم نظرمو طبق استانداردای تو بیان کنم و اگر فکر میکنی کامنت من صحیح نیست به راحتی میتونی جواب ندی یا گزارش بزنی...لازم به جنگ و جدل نیست

تو تخصص من نیست😆

آخرین تکنولوژی آرایشم ضدآفتاب مدیسانه😂

مراحل روشنفکری در اروپا:                                         1-تحصیلات عالیه2-مدارک معتبر3-مطالعات گسترده4-اطلاعات عمومی بسیار بالا5-جامعه شناسی6-نوشتن کتاب7-نوشتن مقاله8-نظریه های تایید شده9-سفر به نقاط مختلف دنیا10-شخصیت و انسانیت بالا11- احترام به تمامی مذاهب و عقایدمراحل روشنفکری در ایران:1- کشیدن سیگار و خوردن قهوه2-مخالفت با دین و مذهب3-خواندن جملاتی چند از نیچه و...4-طلاق گرفتن5- موزیک خارجی گوش کردن6-سفرهای مكرر به تایلند7-نگهداری از سگ یا گربه و آن را به اندازه فرزنده نداشته عزیز شمردن8-مخالفت با چيزي كه بقيه موافقن9-موافقت با چيزي كه بقيه مخالفن😐😂😂   
عزیزم منم سان سنس میزدم میگن سرب داره درسته؟

عزیزم من چک کردم ترکیباتشو 

نه نداره

من خیلی راضیم ازش 

خانوما لطفا برا موفقیت و عاقبت به خیر شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید، با دعاهای خوب شماست که روز بروز پیشرفت میکنم.ممنونم💛🧡❤