2737
2734
عنوان

میکرونیدلینگ

| مشاهده متن کامل بحث + 53915 بازدید | 85 پست

بچه ها میکرونیپلیگ اصلا چیز مهمی، نیست خودتون میتونید یک رولر سر طلایی بگیرید تو خانه بزنید چیزکه مهم مراقبت های بعد هست  ترمیم کننده خوب، ضدافتاب خوب اگ اینها رعایت نشه هیچ فایده نداره ک هیچ لک هم میارید این پیج ک میزارک کلی محصولات پوستی، مراقبتی اصل امریکا دارن همه هم ارگانی که  بدون اسیب به بافت پوست  اگ مشکل هزینه ندارید برند جهانی خوب میخواید عالیه البته قیمتش نسبت به حجمشون میرزه هر ضدافتاب، درمانیش یکسال و نیم بیشتر دارید واریزی ها و رضایت مشتری ببینید فقط متوجه میشید  foreverlivingesfahan7  

شماره واتساپ ۰۹۰۱۰۱۸۳۰۲۵

بچه ها میکرونیپلیگ اصلا چیز مهمی، نیست خودتون میتونید یک رولر سر طلایی بگیرید تو خانه بزنید چیزکه مهم مراقبت های بعد هست  ترمیم کننده خوب، ضدافتاب خوب اگ اینها رعایت نشه هیچ فایده نداره ک هیچ لک هم میارید این پیج ک میزارک کلی محصولات پوستی، مراقبتی اصل امریکا دارن همه هم ارگانی که  بدون اسیب به بافت پوست  اگ مشکل هزینه ندارید برند جهانی خوب میخواید عالیه البته قیمتش نسبت به حجمشون میرزه هر ضدافتاب، درمانیش یکسال و نیم بیشتر دارید واریزی ها و رضایت مشتری ببینید فقط متوجه میشید  foreverlivingesfahan7  

شماره واتساپ ۰۹۰۱۰۱۸۳۰۲۵

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شماره واتساپ ۰۹۰۱۰۱۸۳۰۲۵

سلام به همه ی دوستان، این تجربه ی شخصی من هست از میکرونیدلینگ من سه جلسه انجام دادن و فاصله بینش ...

سلام وقتتون بخیر 

من دیروز میکرونیدلینگ عمیق انجام دادم خیلی وحشتناک بود واقعا الان هم صورتم  به شدت زخم خیس داره و هنوز خشک نشده. می خواستم بدونم شما که انجام دادید چقدر طول می کشه زخم ها جمع بشن خیلی ناراحت و پشیمونم خیلی افتضاح شده صورتم . حتی با سرم شستشو هم نمیره، خودشون گفتن روی همینا مرتب ترمیم کننده بزنم 😣😣😣

2731
عزیزم چیشد پوستت چطور شد؟ منم میخوام انجام بدم

عزیزم جای دیگه به نظرم انجام بدین. پوست من که هنوز قرمزه ولی زخمام از بین رفته! در کل با اینکه برای من دو جلسه رو یکی کردن و حدود ۵ میلیون پول گرفتن تغییر خاصی نکردم واقعا. 

به نظرم آدم به پزشک مراجعه کنه خیلی بهتره 

کاش منم به جای این کار پیش دکتر رفته بودم همون فشیال و میکرونیدلینگی که همه انجام میدن رو انجام میدادن نه اینجور وحشیانه و ناشیانه که انقدر زجر بکشم 😑😑

سلام  من ۵ جلسه میکرو نیدلینگ انجام دادم پوستم هم لک قرمز و هم اسکار و جوش داشت جوشای زیر پوستیم داشتم والبته بگم ک جایی ک میرم روی جوش فعال هم کار انجام میدن جوشام خیلیییی کم شده لک های قرمزم بشدت کمرنگ شده و چاله هام تا ۲۰ روز اول ک میکرو انجام میدم خیلی خوبه ولی بعد ک ورم صورتم کامل میشینه چاله هام برمیگرده البته بشدت قبل از میکرو نیدلینگ نیست بهرحال کسی ک قصد انجام میکرونیدلینگ رو داره باید بشدت صبور باشه تا نتیجه بگیره من ۵ جلسه رفتم تا الان۵۰ درصد بخاطر لک هام و جوشام راضی بودم ۵۰ درصد بقیشم ک برای اسکارم ک فعلا نتیجه دلخواهمو نگرفتم  و اینکه من جلسه ای ۶۰۰ هزار تومن میدم ماهی یک جلسه میرم  با کرم ترمیم کننده و سرم و گازی ک میگیرم حدود ۸۰۰ تومن میشه جلسه ای 

بعد از انجام میکرو نیدلینگ صورت یک مقدار ورم میکنه و وقتی زخما بریزه تا یکمدت صورت قرمز هستش ک تا زمانی ک قرمزی داره باید از ترمیم کننده استفاده بشه ک قرمزی برطرف بشه و ریزش زخم ها بستگی ب پوست خودتون داره من چون خیلی عمیق برام کار میکنه حدود ۱۲ الی ۱۳ روز طول میکشه ک زمام بریزه 

2740
سلام وقتتون بخیر  من دیروز میکرونیدلینگ عمیق انجام دادم خیلی وحشتناک بود واقعا الان هم صورتم&n ...

سلام عزیزم.ببخشید که مدت طولانی نبودم و الان پیامتون رو دیدم.  البته دیگه الان حتما کار از کار گذشته😅ازبس دیر جواب دادم.  عزیزم من بعد از میکرونیدلینگ هر روز زینگ میزدم و ترمیم کننده هم شبها میزدم. روز چهارم تقریبا صورتم شروع کرد به پوسته ریزی و تمام اون جای زخم ها رفت و بعدش فقط زینگ میزدم که بخاطر افتاب لک نشه

میشه اطفا شماره تماس و ادرسشو بدین منم میخوام برم اگر اسنقدر راضی بودین

سلام عزیزم. همون موقع واااااقعا خوب بود. خیلی خوب. اما اما اثرش واقعا بلند مدت نیست. یعنی روشنی پوست و بسته شدن منافذ با میکرونیدلینگ فقققققققط باید مرتب ادامه داشته باشه تا اثرش رو حس کنی پایداره.

من من پیش خانم دکتر اشرفی رفتم اون زمان, و این ادرسشون

و دو جلسه هم بعدا کلینیک ماری جی, قیطریه.پل رومی. خیابان اقابزرگی. اما شمارش رو ندارم و اونجا هم فقط یک خانم دکتر هست که فامیلیشم نمیدونم.

اماااااا واقعا کار بیش از حد موقتی هست. بعدش بخاطر کنترل چربی و منافذ من فقققققط از ماسک استفاده کردم.

میشه اطفا شماره تماس و ادرسشو بدین منم میخوام برم اگر اسنقدر راضی بودین

نمیدونم چرا در پست اولم ادرس دکتر اشرفی نیومده و مجددا براتون میفرستم.

شهر زیبا. بلوار تعاون. نبش کوچه نوبهار. پلاک 1. ساحتمان نوبهار. واحد3. سر خیابونش ایستگاه اتوبوس داره.  44123083

البتهههههه. ایشون پزشک عمومی هستن و اما اون زمان هم هزینه هاشون از کلینیکها پایین بود هم دوستان پیششون رفته بودن و ازـمواد خیالم راحت بود

سلام وقتتون بخیر میبخشین من یک سوالی داشتم خدمتتون،شما از میکرو پیش خانم دکتر اشرفی راضی هستین،راست ...

سلام عزیزم. خانم دکتر اشرفی قیمتشون پایین بود اون زمان و از موادش هم خیالم راحت بود.   امااااااات  این میکرونیدلینگ واقعا اثر روشن کنندگی و بستن منافذش,  برای کمتر از دوماه بود. خیلی همه جیز خوب بود تا وقتی که هنوز دوماه نشده بود.  و کلینیک به سیما هم پیش دکتر کشاورز قبلا برای کار دیگه رفته بودم و میدونم هزینه های اونجا بالاست.  و در نهایت برای بسته شدن منافذ و کنترل چربی ازـماسک استفاده دارم میکنم. چون خیلییییی پوستم چربه اگر ولش کنم. 

ببخشید عزیزم یه سال داشتم.میخام بدوکمم چه دستگاهی و چه کوکتلی عالیه واسا میکرونیدلینگ.میخام برم پیش ...

سلام عزیزم. ببخشید که ایییینقدر دیر دارم پیامتون رو میبینم و بعد مدتها اومدم اینجا.  من واقعا درمورد کوکتلها اطلاعی ندارم و نداشتم.  اما فقققققط این رو بگم که اگر جای مطمین بری حتما از مارکهای عالی یا خووووب استفاده میکنند و با توجه به اینکه باید پوست روشن بشه یا هدیدراته یا ضدلک نیازه یا ویتامینه باید بشه, از کوکتلها استفاده میشه. و اینکه میکرونیدلینگ واااااقعا برای من اثر زییییر دوماه داشت و باید مرتب تکرار میشد. و به نطر مزوتراپی بهتر هست که این مواد مستقیما به داخل پوست تزریق میشه. راستشـنمیشد دیگه هر دوماه یکبار برم برای میکرونیدلینگ و ترجیح دادم برای بستن منافذ از ماسک استفاده کنم.

2706