2737
2734

از مغازه یکی از آشناهامون میخوام بخرم سولاردم داره الجی ۲۳۵۰ که نمی خوام اینقدر هزینه کنم از بین ماکروفروتوستر موندم کدومو انتخاب کنم قبلا هم تاپیک زدم یکی میگه فرتوکار یکی میگه سولاردم من بین ماکرو وتوسترباید یکی رو انتخاب کنم

مایکروفر یه کاربردی داره توستر یه چیز دیگه من از مایکروفرم بیشتر استفاده میکنم تا توستر تقریبا توسترمو جمع کردم تو کابینت 

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فر توکار که الویته ولی اون توستر هم همون کارو میکنه با نصف قیمت . فقط دقت کن دکمه ی کانوکشن داشته باشه حرارت هم از بالا بیاد هم پایین.

Cake_deser_khanegi_vanilla  ممنون میشم فالو و لایک کنید. اگه سوالی دارید تو پیجم در خدمتتون هستم. ❤️
2728

هم ماکروفر دارم هم اون توستر

کیک و پیتزا و لازانیا تو اون توستر بهتر درمیاد تا ماکروفر

ماکروفر فقط بدرد یخ زدایی میخوره

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
بزرگترین اشتباه زندگیم خرید ماکروفر بود تستر خیلی خوبه کیک پیتزا همچی میشه توش درست کرد ولی ماکروفر ...

خوب من فر دارم واسه اون لازم ندارم اما چیزای دیگه چرا 

خدایا دو بار تو این شش ماه دل منو شکوندی اما دل مامانای منتظر دیگه رو نشکون کفر نمیگم اما اعتقادم ضعیف شد کلی باهات راز و دل کردم کلی التماست کردم کلی گریه کردم آخرش نشد یعنی اصلا نشنیدی ببخشید اما واقعا دیگه هیچی نمیگم الهی هیچ مادر ای وی افی نتیجه منفی نگیره سخته بخدا سخته 
2738