2733
2734
عنوان

😍فرشته های آسمونی دی ماه 97😍

| مشاهده متن کامل بحث + 84972 بازدید | 14787 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان 

من امروز رفتم دکتر ، به حساب خودم که آخرین پریودم ۳ اسفند بوده الان ٨ هفته و ۶ روزمه 

ولی امروزسونو گفت خیلی کوچیکه حتی جنین رو نمیبینم ، گفت سن تقریبی ۴ هفته و ۴ روزه البته جاشم مناسب نیست

دکترم گفت دو هفته دیگه برم دوباره سونو بدم ، تیتر بتا هم برام نوشت ، میگه احتمال داره رشدش متوقف شده باشه ، احتمالم داره لقاح دیر انجام شده باشه

میشه برام دعا کنید لطفا؟؟؟؟؟

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
2728
سلام دوستان  من امروز رفتم دکتر ، به حساب خودم که آخرین پریودم ۳ اسفند بوده الان ٨ هفته و ۶ رو ...

برات از ته دل دعا میکنم ایشالا ک چیزی نباشه  نی نی فقط یکم لوس شده باشه واسه مامانه خوشگلش😍 ایشالا صحیح و سلامت باشه ب حق فاطمه زهرا

2740
این ماه روز ۱۵پریودی ۲تا امپولhcgزدم ۴روز هم هست تاخیر افتاده تو پریودی و بی بی چک منفیه 😢😭

اصلا نگران نباش ایشالا ک بارداری فقط عجله نکن باشه گلم گریه ام نکنیا  اصلا خوب نیست ایشالا دوروز  دیگه میای خبر بارداریتو میدی 😍😍😘

برات از ته دل دعا میکنم ایشالا ک چیزی نباشه  نی نی فقط یکم لوس شده باشه واسه مامانه خوشگلش😍 ای ...

ممنون دوستم ، خیلی امروز دلم گرفت 

من ۹ ماه پیش پسرم رو تو هفته ۲۴ از دست دادم ، نمیدونم ولی دیگه دلم نمی خواد اینم از دست بره 

من تخمدان pco شدید دارم، سخت باردار میشم 

و خدایی که به شدت کافیست🧡💛💚
اصلا نگران نباش ایشالا ک بارداری فقط عجله نکن باشه گلم گریه ام نکنیا  اصلا خوب نیست ایشالا دورو ...

بخدا خسته شدم اینقدر انتظار کشیدم  .اخه هروقت امپول میزم روز ۱۴ امپول پریود میشدم این ماه نشدم گفتم شاید باردارم الان رفتم بی بی چک گرفتم زدم منفی بود کلا نا امید شدم 

ممنون دوستم ، خیلی امروز دلم گرفت  من ۹ ماه پیش پسرم رو تو هفته ۲۴ از دست دادم ، نمیدونم ولی د ...

فکر بد نکن من خودم نذر کرده بودم ۱۹ ک رفتم سونو شبش  برم  قم   واسه سلامتی  نی نی  حالا نذرم  شد دوتا  ایشالا نی نی توام سالم باشه میرم حرم  بیمه خانوم بشه تا آخر عمر😍😍