2733
2734

اون بالا کنار اسم و عکس کاربری و زنگوله تون یه ذره بین هست میزنی روش کلمه ی مورد نظر رو سرچ میکنی تمام تاپیکایی که قبلا راجب موضوع مورد نظرتون زده شده رو پیدا میکنه و راحت به تجربه و جواب سوالاتتون میرسید با خوندن اون تاپیکا ....تاپیک میزنید جوابم نمیگیرید فقط الکی شلوغ میشه 

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))

مثلا سرچ کن تنبلی تخمدان صدها تاپیک راجبش میاد بالا 

سرچ کن فلان قرص فلان غذا ....فلان شهر تاپیکای مربوطشون میاد بالا شما راحت از تجربه ها و نظرات درست میتونین استفاده کنین ...

در خَموشی های من فریادهاست!آنکه دریابد چه میگویم کجاست؟!((به کلمه های●توهین-قضاوت-دهاتی-طلاق بگیر-بی کلاس-جاری-مادرشوهر-خواهرشوهر-کو-خب-و خیلی چیزای دیگه آلرژی پیدا کردم ))
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ارامش جان شما که داری تلاش میکنی  صبح تلاش کن بچه ها ببینن  الان تعداد کمی انلاین هستن&n ...

روزا خوابم 😆😆😆😆این واسه کاربرای صبح چون به شدت دیدم خیلیا سوال دارن و گاهی با التماس میپرسن حتی  و کسی نیست جوابشونو بده مطمئن میشم که نمیدونن چطوری سرچ کنن 

2731

اگه نصف خانوما از سرچ استفاده میکردن چقد خوب میشد و تاپیک تکراری نداشتیم اینقد...

بیشترشون فکر میکنن اولین نفرن که این مشکل یا سوال براشون پیش اومده😃😃😃😃

🌹به راستی که خداوند بهترین محافظان است🌹